کنکور ۹۹ و ۱۴۰۰ چگونه خواهد بود؟ دو کنکور نظام قدیم و جدید در سال ۹۹

دانلود برنامه اندروید مشاوران 100 کنکور

در این صفحه به سوالاتی از قبیل اینکه شیوه برگزاری کنکور ۹۹ و ۱۴۰۰ چگونه خواهد بود، حق انتخاب نظام جدید یا قدیم در کنکور ۹۹، میزان و نحوه تاثیر معدل در کنکور ۹۹ و ۱۴۰۰، تکلیف پشت کنکوری های ۹۸ در کنکور ۹۹ و ۱۴۰۰ چگونه است، آیا دو کنکور همزمان در سال ۹۹ و حتی سال ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد یا خیر، ابهامات مربوط به سرنوشت کنکور ۹۹ و ۱۴۰۰ و احتمال حذف کنکور در سال ۹۹ یا ۱۴۰۰، تغییرات کتاب درسی نظام جدید نسبت به کتاب های نظام قدیم و سایر سوالات مشابه از این دسته جواب خواهیم داد. اگر سوالی در این زمینه داشتید در قسمت نظرات انتهای همین صفحه سوال رو ارسال کنید (قبل از ثبت و ارسال سوال، حتما به مقاله ستاره بدید) مشاوران ما به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

برگزاری دو کنکور نظام جدید و قدیم بصورت جدا قبلا تا چند سال ادامه داشته است؟

تا اواخر دهه ۷۰ نظام آموزشی کشور ترمی واحدی بود که به نظام قدیم معروف بود و اوایل دهه ۸۰ نظام آموزشی به سالی واحدی تغییر کرد. در کنکور سال ۸۱ سازمان سنجش آموزش کشور برای هر دو گروه داوطلبان نظام قدیم و جدید سوالات جداگانه ای طرح کرد و این روند تا سه سال یعنی تا کنکور ۸۳ هم ادامه پیدا کرد.

سازمان سنجش در قسمت هایی که مطالب کتاب های نظام قدیم و جدید شبیه هم بود سوالات یکسان و در بخش هایی که مباحث متفاوت بود سوالات جداگانه ای برای هر گروه طرح می کرد. بنابرین این احتمال در ذهن خیلی از داوطلبان کنکور شکل گرفت که کنکور سال ۹۹ و حتی کنکور ۱۴۰۰ به صورت دو کنکور همزمان برای نظام قدیم و جدید برگزار بشه چون این امر قبلا تا سه سال پیاپی سابقه داشته. در ادامه این موضوع رو بیشتر بررسی می کنیم.

برگزاری دو کنکور جدا در سال ۹۹ یا سالهای بعد با توجه به اظهارات مسئولین

اولین اظهارات رسمی مسئولین درباره نحوه برگزای کنکور ۹۸ و ۹۹ و ۱۴۰۰ صحبت های رئیس وقت سازمان پژوهش و برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش بود. ایشان در پاسخ به این سوال که شیوه برگزاری کنکور ۹۸ چگونه خواهد بود گفت: کنکور سال ۹۸ شامل دو سری سوال جداگانه برای داوطلبان نظام قدیم و داوطلبان نظام جدید خواهد بود و البته این دو کنکور در یک زمان با هم برگزار خواهند شد و فقط سوالات فرق دارند.

همچنین در تاریخ ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ آقای عبدالرسول عمادی، سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش‌ و پرورش، اظهار کرد که در کنکور ۹۹ دو نوع سوال ویژه داوطلبان نظام قدیم و جدید طرح خواهد شد. علاوه بر این، در متن اطلاعیه سازمان سنجش درباره مصوبات هفدهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو ذکر شده که «داوطلبان با توجه به اینکه فارغ‌ التحصیل نظام قدیم یا نظام جدید آموزشی هستند لزوماً باید در آزمون مربوط به نظام آموزشی که در آن فارغ‌التحصیل شده‌اند، شرکت نمایند».

اما چند ماه بعد در اوایل مرداد ماه ۱۳۹۸ رئیس محترم سازمان سنجش اموزش کشور اعلام کرد که «داوطلبان کنکور سال ۹۹ درخواست داشتند که بتوانند نظام آموزشی خود را برای امتحان انتخاب کنند که این حق به داوطلبان داده شد». این خبر برای بعضی از داوطلبان نظام قدیم خبر خوشحال کننده ای بود اما البته برای بعضی دیگر باعث سردرگمی در انتخاب منابع شد. اگر هنوز بین انتخاب نظام قدیم یا جدید شک دارید حتما ادامه این مقاله رو مطالعه کنید.

منابع جدید و تغییرات کتاب درسی برای کنکور ۹۹ و ۱۴۰۰ چگونه خواهد بود؟ 

با توجه به اینکه به فارغ التحصیلان نظام قدیم حق انتخاب کنکور ۹۹ داده شده، بسیاری از این عزیزان شک دارند که منابع و کتاب های نظام قدیم رو مطالعه کنند یا نظام جدید.

در کنکور سال های گذشته از کتاب های درسی دوم و سوم دبیرستان، پیش دانشگاهی و همچنین فیزیک اول دبیرستان سوال طرح شده و منابع کنکور ۹۷  و همچنین منابع کنکور ۹۸ نظام قدیم همین کتاب ها بودند. اما در کنکور ۹۸ و ۹۹ و ۱۴۰۰ برای داوطلبان نظام جدید از دروس دهم، یازدهم و دوازدهم دبیرستان سوال طرح میشه. شاید برای داوطلبان نظام قدیم و پشت کنکوری های نظام قدیم که نتونستن در رشته و دانشگاه دلخواهشون قبول بشن این سوال پیش بیاد که با توجه به انتخابی بودن نظام آموزشی و با توجه به اینکه ممکنه برگزاری دو کنکور مجزا برای نظام قدیم و نظام جدید در سال های بعد منتفی بشه و فقط یک کنکور طبق کتاب های درسی نظام جدید برگزار بشه، تغییر کتاب های درسی برای کنکور ۹۹ و ۱۴۰۰ چقدره و آیا این افراد با توجه به تغییر منابع میتونن در کنکور ۹۹ و ۱۴۰۰ یا سال های بعد شرکت کنن و موفق بشن؟

با نگاه کلی به تغییر کتاب های نظام جدید می بینیم که تغییر کتاب های درسی دبیرستان خیلی زیاد نبوده و چارچوب اصلی مطالب تقریبا همون مطالب کتاب های درسی نظام قدیم هستند. اما به این معنی نیست که داوطلبان نظام جدید از کتاب های کمک درسی یا فیلم و دی وی دی های کنکور ۹۹ نظام قدیم استفاده کنند زیرا این منابع تغییراتی داشته و بعضی مباحث حذف یا اضافه شده. به عنوان مثال، در درس زیست شناسی مباحثی مثل گوارش، قلب، دفع مواد زائد، گازهای تنفسی و … که در کتاب درسی زیست دوم دبیرستان نظام قدیم وجود داشت با شباهت نسبی در کتاب زیست شناسی دهم نظام جدید تکرار شده اما بعضی نکات حذف یا اضافه شدن و بعضی اسم ها فارسی شدن که البته در اکثر موارد معادل لاتین این اصطلاحات هم در کتاب ذکر شده. در تمام دروس رشته تجربی، ریاضی و انسانی تغییرات تقریبا در همین حد بوده اما باز هم تاکید می کنیم داوطلبان هر نظام آموزشی از منابع (کتاب یا فیلم آموزشی) ویژه خودشون استفاده کنند و به ویژه داوطلبان نظام جدید صرفا به استفاده از منابع نظام قدیم اکتفا نکنند. در اینجا فایل pdf کتاب زیست شناسی دوم دبیرستان نظام قدیم و زیست شناسی دهم نظام جدید رو آوردیم که میتونید هر دو کتاب رو دانلود و مقایسه کنید:

اگر تفاوت کتاب های نظام قدیم و جدید رو برای سایر درس ها کمی دقیق تر بررسی کنیم می بینیم که در درس ادبیات فارسی بیشتر مباحث تاریخ ادبیات از کتاب های نظام جدید حذف شده. علاوه بر این حجم مباحث لغت و املا و زبان فارسی هم تا حدودی کمتر شده. در درس عربی مباحث انواع اعراب، تمیز، منادا، اعلال و مفعول فیه از کتاب های نظام جدید حذف شده. در درس دین و زندگی حدود ۷ درس حذف شده.

درس زمین شناسی که برای داوطلبان کنکور نظام قدیم شامل دو کتاب با ۱۹ فصل بود برای داوطلبان نظام جدید به یک کتاب با ۷ فصل تبدیل شده. فصل انتگرال به طور کامل از کتاب های ریاضی نظام جدید حذف شده و مباحثی مثل دنباله، آمار و احتمال، هندسه، مشتق و کاربرد مشتق، حد و … کاهش حجم قابل توجهی دارند. در کتاب های زیست شناسی نظام جدید مسائل عددی، دودمانه و … از بخش ژنتیک حذف شده، مباحث گیاهی کاهش حجم قابل ملاحظه ای پیدا کرده، فصل های آغازیان، قارچ ها و باکتری ها به طور کامل حذف شده و در کل مطالب کتاب ها ساده تر شده. البته بعضی اصطلاحات لاتین در کتاب های نظام جدید به فارسی ترجمه شده مثلا سلول به یاخته ترجمه شده. در درس فیزیک مباحث عدسی و آینه های کروی، به هم بستن خازن ها و مدارهای چند حلقه ای از کتاب های نظام جدید حذف شدند. حجم بعضی مباحث هم نسبت به کتاب های نظام قدیم کمتر شده. در درس شیمی قسمت های محاسباتی و حل مساله تا حد زیادی از کتاب های نظام جدید حذف شده ولی در عوض حجم مطالب حفظی نسبت به کتاب های نظام قدیم بیشتر شده. بیشتر ساختارهای حفظی مربوط به شیمی آلی که در کتاب های نظام قدیم وجود داشت از کتاب های نظام جدید حذف شده. تعداد واکنش های شیمیایی مطرح شده در کتاب های نظام جدید که لازمه برای کنکور حفظ باشید نسبت به کتاب های نظام قدیم خیلی کمتر شده.

بنابرین با بررسی کتاب های نظام جدید متوجه خواهیم شد که حجم مطالب و همچنین سطح دشواری کتاب های نظام جدید تا حدودی پایین تر از کتاب های نظام قدیم است. به همین خاطر توصیه می کنیم اگر چند سال از درس و کنکور فاصله گرفتید و مطالب کتاب های نظام قدیم مثل کتاب های نظام جدید برای شما نا آشنا هستند بهتره نظام جدید رو انتخاب کنید چون تا حدودی آسان تر و کم حجم تر هستند.

آیا ظرفیت پذیرش داوطلبان نظام قدیم در کنکور ۹۹ و ۱۴۰۰ کمتر است؟

شایعات زیادی درباره اینکه ظرفیت پذیرش داوطلبان نظام قدیم در کنکور ۹۸ و ۹۹ فقط ۲۰ یا ۳۰ درصد خواهد بود به گوش همه ما رسید اما خوشبختانه با مصوبه سیزدهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش مهر ابطال بر تمامی این شایعات زده شد. طبق مصوبه این جلسه، ظرفیت پذیرش دانشگاه ها در کنکور ۹۸ بین دو نظام قدیم و جدید درصدی بندی نخواهد شد و حالت رقابتی خواهد داشت که این عادلانه ترین حالت ممکن است. بنابرین رتبه ۱ کنکور ممکنه داوطلب نظام جدید یا نظام قدیم باشه، در واقع ممکنه همه قبولی های یک رشته در یک دانشگاه خاص داوطلبان نظام قدیم یا همگی نظام جدید یا ترکیبی از این دو گروه باشند و هیچ درصد بندی برای ظرفیت پذیرش مطرح نیست.

به احتمال زیاد این قضیه درباره کنکور ۹۹ هم صدق خواهد کرد. اخبار جدید در این زمینه از طریق کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام مشاوران ۱۰۰ بلافاصله منتشر خواهد شد. برای عضویت روی دکمه های زیر کلیک کنید:

Telegram

instagram

آمار تعداد شرکت کنندگان کنکور ۹۹ و ۱۴۰۰ چگونه خواهد بود؟

تعداد تقریبی ثبت نام کنندگان کنکور ۹۸ در مرحله اول رو میتونید در تصویر زیر ببینید:

آمار ثبت نام تعداد داوطلبان شرکت کنندگان کنکور 98 و 99 چگونه خواهد بود

تعداد داوطلبان کنکور ۹۹ و ۱۴۰۰ فعلا مشخص نیست اما با توجه به سیر صعودی تعداد داوطلبان کنکور تجربی و سیر نزولی تعداد داوطلبان کنکور ریاضی میشه پیش بینی کرد که احتمالا پرجمعیت ترین گروه آزمایشی در کنکور ۹۹ و ۱۴۰۰ کنکور تجربی باشه مخصوصا اگر همچنان دو کنکور مجزا برای نظام قدیم و نظام جدید برگزار بشه. آمار شرکت کنندگان کنکور در سال های گذشته در هر رشته رو میتونید در تصویر زیر ببینید:

تعداد شرکت کنندگان کنکور 98 چگونه خواهد بود

در تصویر بالا می بینید که تعداد شرکت کنندگان در کنکور تجربی سال به سال رو به افزایش است که دلیل اصلیش تقاضای بالا برای قبولی در رشته های پرطرفداری مثل پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی، فیزیوتراپی، پرستاری و سایر رشته ها میتونه باشه.

تاثیر معدل در کنکور ۹۹ و ۱۴۰۰ چگونه است؟

در جلسه شواری سنجش و پذیرش در روز یکشنبه ۱۷ تیر ماه ۱۳۹۷ تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور ۹۸ به صورت مستقیم (قطعی) و به میزان ۳۰ درصد تصویب شد. هر سال ده ها هزار نفر در گروه آزمایشی تجربی معدل کتبی بالای ۱۹ و نزدیک به ۲۰ دارند.

این مصوبه باعث اعتراض دانش آموزان و داوطلبان زیادی شده و دلایل مختلفی هم برای درخواست لغو این مصوبه وجود داره. در ویدئو کلیپ زیر میتونید صحبت ها و انتقادات دکتر هامون سبطی (فارغ التحصیل پزشکی دانشگاه تهران و مولف سرشناس کتاب های کمک درسی کنکور) رو در شبکه سه سیما بشنوید:

اما در سیزدهمین جلسه شواری سنجش و پذیرش دانشجو مورخ ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ مصوبه قبلی اصلاح شد و قرار بر این شد که در کنکور ۹۸ تاثیر سوابق تحصیلی به صورت ۲۰ درصد قطعی و ۱۰ درصد مثبت اعمال بشه ولی برای کنکور ۹۹ به صورت ۳۰ درصد تاثیر قطعی باشه. نهایتا در چهاردهمین جلسه تصویب شد که تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور ۹۸ به صورت ۳۰ درصد مثبب باشه. در صورت وقوع هرگونه تغییر جدید در میزان و نحوه تاثیر معدل در کنکور ۹۸ و ۹۹ از طریق سایت و کانال تلگرام مشاوران ۱۰۰ اطلاع رسانی می کنیم. بنابرین حتما در کانال تلگرام مشاوران ۱۰۰ عضو شوید:

برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنید

علاوه بر این، با نصب برنامه اندروید مشاوران ۱۰۰ بر روی تبلت یا گوشی موبایل به محض اعلام هر خبر مهم و جدیدی در این زمینه از طریق نوتیفیکیشن (پیام) به شما اطلاع رسانی خواهیم کرد. برای نصب اپلیکیشن اندروید و دریافت جدید ترین اخبار مهم کنکور روی تصویر زیر کلیک کنید:

دانلود برنامه اندروید مشاوران 100 کنکور

در چه سالی کنکور حذف می شود؟

یکی از پرحاشیه ترین و شایعه خیز ترین خبرها درباره کنکور، سال حذف کنکور است حتی بعضا خبرهایی از حذف کنکور ۹۹ و ۱۴۰۰ هم می شنویم که جای بسی تأمل داره! از سال ها پیش گاه به گاه از منابع مختلف می شنویم که کنکور در فلان سال حذف میشه. توصیه می کنیم حتما ویدئوی زیر که صحبت های رئیس سازمان سنجش درباره حذف کنکور است رو ببینید:

به نظر شما کنکور ۹۹ و ۱۴۰۰ چگونه حذف خواهد شد؟ آیا اصلا مکان حذف کنکور در سال های آینده وجود دارد؟ مطمئن باشید تا زمانی که جایگزین مناسبی برای تفکیک دانش آموزان برتر برای ورود به رشته های پرطرفداری مثل پزشکی وجود نداره امکان حذف کامل کنکور سراسری نیست و حداقل تا چند سال آینده هم کنکور برگزار میشه. همه ما از آسیب های کنکور خبر داریم اما وقتی ظرفیت کل رشته پزشکی در تمامی دوره های روزانه، ظرفیت مازاد و پردیس بین الملل جمعا حدود ۵۰۰۰ نفر بیشتر نیست و از طرفی هزاران نفر معدل ۲۰ و نزدیک ۲۰ دارن چطور امکان داره بدون برگزاری کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی این داوطلبان رو برای ورود به رشته پزشکی از هم تفکیک کرد؟

در حال حاضر در بسیاری از رشته های دانشگاه های دولتی دوره روزانه، نوبت دوم، پیام نور، غیرانتفاعی، دانشگاه آزاد و … پذیرش دانشجو بدون کنکور انجام میشه و در بعضی از این دوره ها صرفا بر اساس سوابق تحصلی یعنی معدل است. اما در رشته های پر متقاضی مثل پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، فیزیوتراپی، پرستاری، بینایی سنجی، شنوایی شناسی و حتی در رشته هایی مثل مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف، رشته حقوق دانشگاه تهران و … پذیرش بدون کنکور وجود نداره و فعلا جایگزین مناسبی برای کنکور جهت پذیرش دانشجو در این رشته ها وجود نداره. بنابرین حذف کنکور ۹۹ شایعه ای بیش نیست.

اخبار متناقض درباره نحوه برگزاری کنکور ۹۹ و ۱۴۰۰

اوایل اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در پاسخ به این سوال که کنکور ۹۸ چگونه خواهد بود، گفت: «در کنکور سراسری سال ۹۸ دو سری سوال در قالب نظام جدید و قدیم بین شرکت کنندگان پخش خواهد شد و سال ۹۹ به روال سابق برمی‌گردد.»

سوالات زیادی در یک سال اخیر به ویژه از طرف داوطلبان نظام قدیم از ما پرسیده میشه که با توجه به تغییر مصوبه تاثیر معدل از قطعی به مثبت، آیا امکان تغییر نظر مسئولین در این مورد هم وجود داره؟ آیا ممکنه کنکور ۹۹ یا حتی کنکور سال ۱۴۰۰ هم مثل کنکور ۹۸ به صورت مجزا برای داوطلبان نظام قدیم و جدید برگزار بشه؟ آیا با توجه به اینکه اوایل دهه ۸۰ شمسی با تغییر نظام آموزشی تا چند سال پیاپی دو کنکور مجزا برای داوطلبان نظام قدیم و جدید برگزار شد همین قضیه درباره کنکور ۹۹ و ۱۴۰۰ هم صدق خواهد کرد و تقریبا رایج ترین سوال برای داوطلبان نظام قدیم این بوده که کنکور نظام قدیم تا کی ادامه دارد؟

در تاریخ ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ به همه این سوالات جواب داده شد. به گفته عبدالرسول عمادی سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش‌ و پرورش، شورای سنجش و پذیرش تصویب کرد که در کنکور ۹۹ هم دو نوع سوال برای داوطلبان نظام آموزشی جدید و قدیم طراحی بشه. این خبر برای دسته ای از داوطلبان نظام قدیم که از ابتدا قصد شرکت در کنکور ۹۹ رو داشتند اما بلاتکلیف بودند و هنوز تصمیم نگرفته بودند که کتاب های نظام جدید رو مطالعه کنند یا نظام قدیم خبر خوشحال کننده ای بود.

البته این خبر نباید باعث کم کاری داوطلبان کنکور ۹۹ به ویژه داوطلبان نظام قدیم بشه. اگر داوطلب کنکور ۹۹ هستید و با توجه به مدت زمان باقی مانده تا برگزاری کنکور ۹۹ امید قبولی دارید بهتره تمرکزتون روی مطالعه برای کنکور ۹۹ باشه و از برنامه ریزی درست، روش مطالعه صحیح و منابع مناسب استفاده کنید تا ان شا الله در کنکور ۹۹ نتیجه بگیرید و استرس نحوه برگزاری کنکور ۹۹ یا سالهای بعد رو نداشته باشید. اگر در درس خاصی نیاز به فیلم یا دی وی دی آموزشی دارید میتونید نمونه تدریس دی وی دی های کنکور ۹۹ و فیلم های آموزشی نظام جدید و قدیم رو با کلیک روی هر یک از محصولات زیر مشاهده کنید و در صورت نیاز با تخفیف تهیه کنید:

 • دانلود خرید بهترین دی وی دی زبان کنکور تجربی ریاضی انسانی هنر DVD afbaedu afba بهترین سی دی مشاوران 100 فیلم های آموزش زبان استاد کریم خلیلی بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور دانلود رایگان فیلم های کنکوری آموزش زبان خرید دی وی دی های آفبا لیست قیمت نخفیف پکیج جامع دی وی دی های زبان انگلیسی کنکور شهاب اناری ونوس محمودی حرف آخر مشاوران 100 خلیلی

  نظام قدیم

  پکیج جامع زبان

  دکتر کریم خلیلی

  تماس بگیرید
  تماس بگیرید

 • خرید پکیج دی وی دی های عربی جامع کنکور استاد میثم فلاح دانلود سی دی فیلم جزوه عربی آفبا فروشگاه مشاوران 100 تخفیف ایاد فیلی بهترین دی وی دی های عربی کنکور بهترین فیلم های کنکوری آموزشی عربی افبا فلاح رایان راه اندیشه آلا آلاء میلاد ناصح زاده محسن ماهینی آهویی گاج محمد واعظی حرف آخر اخر ونوس مصطفی آزاده پرواز کنکوری ها هورفر هشترودی بهترین دبیر عربی دبیرستان فلاح

  نظام قدیم

  پکیج جامع عربی

  استاد میثم فلاح

  تماس بگیرید
  تماس بگیرید

 • پکیج جامع دی وی دی زیست کنکور خرید مشاوران 100 تخفیف ویژه قیمت آفبا دکتر عمارلو چلاجور فرهادیان دانلود فیلم آموزشی افبا سی دی زیست شناسی دانلود فیلم های کنکوری سی دی زیست حرف آخر DVD اخر شعبانی ونوس مهدی آرام فر پرواز کنکوری ها فراهانی فکرآموز امینی راد آلاء قلم چی کرامت افبا مشاوران

  نظام قدیم

  پکیج جامع زیست

  عمارلو، چلاجور، فرهادیان

  تماس بگیرید
  تماس بگیرید

 • پکیج جامع دی وی دی زیست کنکور خرید مشاوران 100 تخفیف ویژه قیمت آفبا دکتر عمارلو چلاجور فرهادیان دانلود فیلم آموزشی افبا سی دی زیست شناسی دانلود فیلم های کنکوری سی دی زیست حرف آخر DVD اخر شعبانی ونوس مهدی آرام فر پرواز کنکوری ها فراهانی فکرآموز امینی راد آلاء قلم چی کرامت افبا مشاوران

  نظام قدیم

  پکیج جامع شیمی

  دکتر بابایی و مصلایی

  تماس بگیرید
  تماس بگیرید

 • خرید بهترین پکیج جامع دی وی دی فیزیک تجربی کنکور فیلم آموزشی با تخفیف ویژه مشاوران 100 نماینندگی رسمی فروش آفبا نشرالگو سی دی فیزیک مجتبی سادات dvd سادات نصیرلو مهدی یحیوی سگال ونوس کامیار حرف آخر پرواز کنکوری ها محمدرضا تهرانچی مسعودی پیمان طلوعی دانلود رایگان نیما نوروزی

  نظام قدیم

  پکیج فیزیک تجربی

  استاد سادات و نصیرلو

  تماس بگیرید
  تماس بگیرید

 • پکیج جامع دی وی دی های ادبیات و زبان فارسی کنکور آفبا شاهین شاهین زاد نظام قدیم تخفیف خرید مشاوران 100 دانلود فیلم آموزشی افبا آفبا شکیبا ادبیات حرف آخر منتظری دبیر ونوس احمد سبحانی پرواز کنکوری ها سی دی دکتر حنیف افخمی علیرضا عبدالمحمدی رهپویان افبا

  نظام قدیم

  پکیج جامع ادبیات

  شاهین شاهین زاد

  تماس بگیرید
  تماس بگیرید

 • پکیج جامع دی وی دی های ریاضی کنکور تجربی جزوه سروش موئینی علی مقدم نیا دانلود فیلم بهترین سی دی ریاضیات آفبا خرید مشاوران 100 آموزش افبا حرف آخر عبدالرضا منتظری حرف اخر ونوس مهربان دانلود فیلم آموزش ریاضی دادبام مویینی پرواز کنکوری ها نادری نژاد آلا مشاوران 100 محصولات آفبا

  نظام قدیم

  پکیج ریاضی تجربی

  سروش موئینی و مقدم نیا

  تماس بگیرید
  تماس بگیرید

 • بهترین فیلم آموزشی زیست دهم تجربی سگال محمد شاملو موسی بیات قیمت خرید دی وی دی فلش نمایندگی فروش مشاوران 100 تخفیف زیست شناسی کنکور

  نظام جدید

  زیست دهم تجربی

  محمد شاملو و موسی بیات

  ۲۵۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به سبد خرید

 • مهدی یحیوی فیزیک یازدهم تجربی استاد یحیوی مدرس فیزیک بهترین دی وی دی فیزیک کنکور جدید فیلم های آموزشی درسی مشاوران 100 نمایندگی سگال ونوس

  نظام جدید

  فیزیک یازدهم

  مهدی یحیوی

  ۳۰۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به سبد خرید

 • بهترین فیلم آموزش ادبیات کنکور پایه دهم و یازدهم شاهین زاد سگال بهترین دی وی دی ادبیات کنکور قیمت تخفیف خرید مشاوران 100 نمایندگی فروش

  نظام جدید

  ادبیات دهم و یازدهم

  شاهین شاهین زاد

  ۲۰۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به سبد خرید

 • بهترین فیلم های آموزشی کنکور شیمی کنکور پایه دهم یازدهم جدید تخفیف قیمت مشاوران 100 نمایندگی فروش سگال دکتر محمد مرادی احسان عزیزآبادی

  نظام جدید

  شیمی دهم و یازدهم

  مرادی، عباسی، عزیزآبادی

  ۵۰۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به سبد خرید

 • قیمت خرید فیلم اموزشی دین وزندگی کنکور دهم و یازدهم نظام جدید حمیدرضا اکرامی ونوس تخفیف سایت مشاوران 100 segaledu نمایندگی فروش سگال

  نظام جدید

  دینی دهم و یازدهم

  حمیدرضا اکرمی

  ۲۰۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به سبد خرید

 • خرید بهترین فیلم آموزش عربی کنکور پایه دهم یازدهم نظام جدید رضا مومن زاده بهترین دی وی دی مشاوران 100 نمایندگی فروش سگال segaledu

  نظام جدید

  عربی دهم و یازدهم

  رضا مومن زاده

  ۲۰۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به سبد خرید

 • بهترین فیلم های آموزشی زیست کنکور پایه زیست شناسی دهم و یازدهم تجربی دی وی دی کنکوی خرید تخفیف سایت مشاوران 100 نمایندگی فروش سگال segaledu

  نظام جدید

  زیست دهم و یازدهم

  پازوکی،شاملو،بیات،نشتایی

  ۵۰۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به سبد خرید

 • خرید پکیج جامع دروس عمومی و اختصاصی دهم یازدهم تجربی نظام جدید مشاوران 100 تخفیف نمایندگی سگال segaledu بهترین فیلم های پکیج تجربی پایه

  نظام جدید

  کل دروس تجربی پایه

  ۱۳ استاد

  ۲,۰۸۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به سبد خرید

 • خرید پکیج اختصاصی تجربی پایه دروس دهم یازدهم تجربی نظام جدید مشاوران 100 تخفیف نمایندگی سگال بهترین فیلم های آموزشی کنکور دی وی دی segaledu

  نظام جدید

  اختصاصی تجربی پایه

  ۱۰ استاد

  ۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به سبد خرید

 • پکیج دروس عمومی پایه کنکور نظام جدید دهم یازدهم مشاوران 100 تخفیف نمایندگی سگال بهترین فیلم آموزش کنکور دی وی دی شاهین زاد مومن زاده

  نظام جدید

  دروس عمومی پایه

  شاهین زاد، مومن زاده، اکرمی

  ۵۱۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به سبد خرید

 • بهترین فیلم اموزشی ریاضی یازدهم تجربی نظام جدید سروش موئینی علی مقدم نیا دی وی دی فیلم های کنکوری خرید تخفیف مشاوران 100 نمایندگی سگال

  نظام جدید

  ریاضی یازدهم تجربی

  سروش موئینی و مقدم نیا

  ۳۰۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به سبد خرید

 • بهترین دی وی دی های شیمی کنکور بهترین فیلم های آموزشی شیمی یازدهم دبیرستان احسان عزیزآبادی تخفیف مشاوران 100 نمایندگی سگال segaledu

  نظام جدید

  شیمی یازدهم

  دکتر مرادی و عزیزآبادی

  ۳۰۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به سبد خرید

 • بهترین دی وی دی های زیست کنکور نظام جدید بهترین فیلم آموزش زیست یازدهم تجربی پازوکی نشتایی بیات تخفیف سی دی مشاوران 100 نمایندگی segaledu

  نظام جدید

  زیست یازدهم تجربی

  دکتر پازوکی، نشتایی، بیات

  ۳۰۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به سبد خرید

 • بهترین فیلم های آموزشی کنکور تدریس عربی یازدهم کنکور تجربی ریاضی رضا مومن زاده بهترین دی وی دی کنکور مشاوران 100 نمایندگی سگال نظام جدید

  نظام جدید

  عربی یازدهم

  رضا مومن زاده

  ۱۵۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به سبد خرید

 • بهترین فیلم آموزشی دین و زندگی یازدهم کنکور نظام جدید حمیدرضا اکرمی تخفیف خرید بهترین دی وی دی دینی سی دی مشاوران 100 نمایندگی segaledu

  نظام جدید

  دین و زندگی یازدهم

  حمیدرضا اکرمی

  ۱۰۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به سبد خرید

 • بهترین فیلم های آموزشی کنکور فیلم های کنکور پکیج یازدهم تجربی دی وی دی کنکور سی دی نظام جدید خرید دانلود فروشگاه مشاوران 100 نمایندگی سگال

  نظام جدید

  دروس یازدهم تجربی

  ۱۱ استاد

  ۱,۳۶۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به سبد خرید

 • بهترین فیلم آموزشی فیزیک دهم تجربی ریاضی کنکور نظام جدید بهترین دی وی دی های فیزیک سی دی نوید شاهی خرید نمایندگی سگال فروشگاه مشاوران صد

  نظام جدید

  فیزیک دهم

  نوید شاهی

  ۲۵۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به سبد خرید

 • بهترین فیلم اموزشی شیمی دهم بهترین دی وی دی شیمی دهم شیمی 1 دبیرستان نظام جدید دانلود سی دی آموزش شیمی محمد عباسی تخفیف قیمت سگال segaledu

  نظام جدید

  شیمی دهم

  محمد عباسی

  ۲۵۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به سبد خرید

 • بهترین فیلم آموزش عربی دهم دانلود فیلم های آموزشی کنکور عربی فیلم کنکوری عربی نظام جدید بهترین دی وی دی عربی پایه دهم کتاب محسن خسروآبادی

  نظام جدید

  عربی دهم

  محسن خسروآبادی

  ۱۰۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به سبد خرید

 • بهترین فیلم های آموزشی درسی پکیج دهم تجربی نظام جدید فیلم کنکوری دانلود بهترین دی وی دی های آموزش کنکور مشاوران 100 نمایندگی سگال

  نظام جدید

  دروس دهم تجربی

  ۹ استاد

  ۱,۱۶۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به سبد خرید

 • بهترین فیلم آموزشی ریاضی دهم تجربی سروش موئینی خالقی مقدم نیا محسنی منش خیلی سبز مشاوران 100 دانلود دی وی دی ریاضی دهم آموزش پایه دهم

  نظام جدید

  ریاضی دهم

  موئینی،محسنی منش،خالقی

  ۲۵۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به سبد خرید

 • فیلم اموزش بهترین دی وی دی های ریاضی کنکور بهترین سی دی کنکور هندسه دهم هندسه 1 خیلی سبز دوست حسینی گلزاری فیلم های کنکوری فیلم آموزشی کنکور هندسه رشته ریاضی مشاوران 100 سگال حرف آخر آفبا ونوس پرواز کنکوری ها احمد دوست حسینی حمید گلزاری خیلی سبز هندسه

  نظام جدید

  هندسه دهم

  دوست حسینی، گلزاری

  ۲۰۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به سبد خرید

 • بهتری فیلم های اموزش حسابان یازدهم آموزش حسابان 1 دی وی دی حسابان ریاضی نظام جدید مهدی عائذی محمد حسین صابری سعید پوریا بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور مشاوران 100 فیلم کنکوری سگال آفبا حرف آخر ونوس پرواز کنکوری ها رهپویان مکتبستان خیلی سبز گاج کنکور رشته ریاضی

  نظام جدید

  حسابان یازدهم

  عائذی، صابری، پوریا

  ۲۵۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به سبد خرید

 • بهترین فیلم های اموزش هندسه یازدهم آموزش هندسه 2 دی وی دی هندسه ریاضی نظام جدید گاج رضا شریف خطیبی بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور مشاوران 100 فیلم کنکوری سگال آفبا حرف آخر ونوس پرواز کنکوری ها رهپویان مکتبستان خیلی سبز گاج هندسه کنکور رشته ریاضی

  نظام جدید

  هندسه یازدهم

  رضا شریف خطیبی

  ۲۰۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به سبد خرید

 • بهترین فیلم های اموزش حسابان پایه دهم یازدهم کنکور ریاضی موئینی محسنی منش خیلی سبز عائذی صابری آموزش حسابان 1 و 2 دی وی دی حسابان ریاضی نظام جدید گاج رضا شریف خطیبی بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور مشاوران 100 فیلم کنکوری سگال آفبا حرف آخر ونوس پرواز کنکوری ها رهپویان مکتبستان خیلی سبز گاج هندسه کنکور رشته ریاضی

  نظام جدید

  حسابان پایه

  ۴ استاد

  ۴۰۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به سبد خرید

 • بهترین فیلم آموزش ادبیات دوازدهم شاهین زاد مشاوران 100 سگال بهترین دی وی دی ادبیات کنکور

  نظام جدید

  ادبیات دوازدهم

  شاهین شاهین زاد

  ۲۵۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به سبد خرید

 • خرید بهترین فیلم آموزش عربی دوازدهم کنکور نظام جدید رضا مومن زاده بهترین دی وی دی مشاوران 100 نمایندگی فروش سگال segaledu

  نظام جدید

  عربی دوازدهم

  رضا مومن زاده

  ۱۵۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به سبد خرید

 • قیمت خرید بهتری فیلم اموزشی دین وزندگی کنکور نظام جدید دی وی دی دینی دوازدهم کریمی تخفیف سایت مشاوران 100 سگال

  نظام جدید

  دینی دوازدهم

  دکتر محمد کریمی

  ۲۰۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به سبد خرید

 • بهترین فیلم های آموزشی فیزیک کنکور پایه دهم یازدهم جدید بهترین دی وی دی فیزیک کنکور بهترین استاد فیزیک کنکور سگال مهدی یحیوی نوید شاهی

  نظام جدید

  فیزیک دهم و یازدهم

  مهدی یحیوی و نوید شاهی

  ۵۰۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به سبد خرید

 • دانلود خرید آفلاین بهترین فیلم آموزش ریاضی پایه کنکور نظام جدید دهم یازدهم سروش موئینی علی مقدم نیا تخفیف مشاوران 100 نمایندگی فروش سگال

  نظام جدید

  ریاضی پایه تجربی

  سروش موئینی و مقدم نیا

  ۵۰۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به سبد خرید

 • بهترین دی وی دی های زیست کنکور نظام جدید بهترین فیلم آموزشی زیست دوازدهم تجربی پازوکی تخفیف مشاوران 100 سی دی

  نظام جدید

  زیست دوازدهم تجربی

  دکتر محمد پازوکی

  ۶۰۰,۰۰۰ تومان
  افزودن به سبد خرید

تهیه منابع و برنامه ریزی برای کنکور ۹۹ و ۱۴۰۰

اگر هنوز به طور جدی شروع نکردید و نیاز به مشاوره کنکور برای موفقیت در کنکور ۹۹ یا کنکور سال ۱۴۰۰ دارید میتونید با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره ای گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ و برنامه ریزی و پیگیری روزانه توسط رتبه های برتر کنکور استفاده کنید. همچنین داوطلبان نظام جدید و قدیم که قصد شرکت در کنکور ۹۹ یا ۱۴۰۰ رو دارند می توانند از تخفیف ویژه خرید دی وی دی ها و فیلم های آموزشی اساتید برتر کنکور استفاده کنند. نمونه تدریس این اساتید و نحوه استفاده درست از سی دی ها و فیلم های آموزشی کنکور رو میتونید در این صفحه از سایت مشاوران ۱۰۰ ببینید: «معرفی بهترین اساتید کنکور ایران و بهترین دی وی دی های کنکور»

در پایان، اگر درباره نحوه برگزاری کنکور ۹۹ و ۱۴۰۰ یا راهکارها و ابزارهای لازم برای موفقیت در این کنکور نظرات یا سوالاتی دارید در قسمت دیدگاه های پایین همین صفحه مطرح کنید. مشاوران ما در کمترین زمان پاسخگوی سوالات شما هستند. ضمنا قبلا از ثبت نظر یا ارسال سوال، حتما به این مقاله ستاره بدید.

به این مقاله چند ستاره می دهید؟

[تعداد: ۲۹ میانگین: ۴]

ورود به فروشگاه فیلم کنکور

دانلود بهترین فیلم های کنکوری سی دی افبا دروس دبیرستان مشاوران 100 محصولات آفبا دی وی دی آموزشی کنکور


برای ثبت نام مشاوره تحصیلی کنکور کلیک کنید
 

ارتباط با رتبه های برتر:

روش اول: شما می توانید «نام و نام خانوادگی + پایه تحصیلی + مدت زمان مورد نظر خود را برای دریافت برنامه ریزی و مشاوره» مستقیما به شماره پیامک ۱۴ رقمی مخصوص هر مشاور که در جدول بالا در کنار تصویر چهره وی درج شده است ارسال نمایید. متن پیامک و شماره تلفن همراه شما بلافاصله توسط همان مشاور دریافت خواهد شد و ایشان با شماره موبایل خود به درخواست شما پاسخ خواهند داد. طی اولین تماس تلفنی مشاور با شما شرایط، روش کار و هزینه مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت به شما اعلام می گردد.

روش دوم: علاوه بر این، می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۲۸۴۲۴۰۲۴-۰۲۱ درخواست مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت خود را به مسئول ثبت نام اعلام کنید و در صورت تمایل نام مشاور مورد نظر خود را نیز ذکر کنید تا پس از هماهنگی، همان مشاور در اولین فرصت برای پاسخگویی به درخواستتان با شما تماس بگیرد.

روش سوم: علاوه بر دو روش فوق، جهت ارتباط با رتبه های برتر کنکور (اعضای گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰) می توانید درخواست برنامه ریزی و مشاوره بلند مدت خود را به آیدی تلگرام moshaverane100_Admin@ ارسال کنید و در صورت تمایل نام مشاور مد نظر خود را نیز ذکر کنید.