کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰

کارت-ورود-به-جلسه-آزمون-تیزهوشان-99---1400

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۲۹۵۸

پاسخگویی از ۹ صبح تا ۹ شب حتی ایام تعطیل

داوطلبان زیادی اقدام به ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ نموده اند. حال داوطلبان زیادی طی تماس با کارشناسان مرکز الومشاوره پیگیر زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم و همچنین زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان هستند. لازم به ذکر است که کارت آزمون تیزهوشان به صورت اینترنتی منتشر می گردد و نیازی به مراجعه حضوری به مدرسه، آموزش و پرورش منطقه و سایر ارگان ای مربوطه نیست. در ادامه این مطلب به چگونگی دریافت کارت آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و کارت آزمون تیزهوشان نهم به دهم خواهیم پرداخت. پیشنهاد می کنیم تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا نحوه با نحوه دریافت کارت آزمون آشنا شوید. با این حال اگر به هر دلیلی به اینترنت دسترسی ندارید و یا موفق به دریافت کارت نشدید، با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی الومشاوره تماس بگیرید، تا کارت آزمون دانش آموز شما را دریافت و از طریق تلگرام برای شما ارسال نمایند. 

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان چند روز قبل از برگزاری آزمون منتشر می شود.

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰

در این قسمت به زمان و نحوه دریافت کارت آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ خواهیم پرداخت :

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

همراه داشتن کارت ورود به جلسه در روز برگزاری آزمون الزامی است. اگر داوطلبی روز برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم، کارت آزمون نداشته باشد، از ورود وی به محل برگزاری آزمون جلوگیری خواهد شد. هر سال کارت آزمون چند روز قبل از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان بر روی سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشان (دوره اول) قرار می گیرد. بنابراین احتمال می رود با توجه به زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰، کارت آزمون هفته آخر خرداد ماه منتشر گردد. البته فعلا تاریخ دقیق انتشار کارت آزمون مشخص نشده است. به محض مشخص شدن، اطلاع رسانی های لازم از طریق همین مطلب و کانال تلگرام تیزهوشان انجام خواهد شد. 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

همانطور که در بخش قبلی اشاره شد، کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم از طریق سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم به نشانی hoosh.medu.ir منتشر و در دسترس دانش آموزان قرار خواهد گرفت. پس از مراجعه به سایت مذکور سپس در سمت راست صفحه کد ملی و رمز عبور همگام دانش آموز را وارد نمایید.

در مرحله بعدی نام دانش آموز “دانش آموز”“نام مدرسه محل تحصیل دانش آموز” را انتخاب و بر روی گزینه “تایید” کلیک کنید.

پس از وارد شدن به صفحه شخصی، با جدولی همچون تصویر زیر مواجه خواهید شد. گزینه “تایید نهایی” را انتخاب کنید تا لینک دریافت کارت برای شما فعال شود. 

سپس بر روی لینک فعال شده دریافت کارت با عنوان چاپ کارت کلیک کنید.

به این ترتیب می توانید یک پرینت از کارت ورود به جلسه خود تهیه کنید. در صورت عدم دسترسی به اینترنت با کارشناسان مرکز الومشاوره تماس بگیرید تا کارت شما را از طریق تلگرام برای شما ارسال نمایند. 

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰

در این قسمت به زمان و نحوه دریافت کارت آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ خواهیم پرداخت :

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم

آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ اواخر خرداد سال ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد. بنابراین زمان انتشار کارت آزمون تیزهوشان نهم به دهم هفته آخر خرداد ماه خواهد بود. البته فعلا تاریخ دقیق انتشار کارت آزمون تیزهوشان مشخص نشده است. به محض مشخص شدن، این مطلب بروزرسانی خواهد شد. حتما پیگیر زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم باشید. چرا که همراه داشتن کارت ورود به جلسه در روز برگزاری آزمون الزامی است و از ورود داوطلبان فاقد کارت به محل برگزاری آزمون جلوگیری خواهد شد. 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم از طریق سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ به نشانی azmoon.medu.ir منتشر خواهد شد. پس از ورود به سایت مذکور بر روی تصویر مربوط به “سمپاد دهم” کلیک نمایید تا وارد سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی سال تحصیلی ۱۴۰۰ – ۱۳۹۹ شوید.

سپس در محل های مشخص “کد ملی” و  “رمز ورود همگام” دانش آموز را وارد کرده و بر روی گزینه “ورود” کلیک نمایید.

پس از ورود کد ملی و رمز ورود همگام نقش و عنوان سازمان را انتخاب کرده و بر روی گزینه “تایید” کلیک نمایید.

پس از ورود به صفحه شخصی داوطلب گزینه دریافت کارت را انتخاب و بر روی آن کلیک نمایید تا امکان مشاهده و چاپ کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ برای شما فراهم گردد. در صورت عدم دسترسی به اینترنت با کارشناسان مرکز الومشاوره تماس بگیرید تا کارت شما را از طریق تلگرام برای شما ارسال نمایند.

ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

اگر پس از دریات کارت آزمون خود متوجه وجود اشکال در اطلاعات مندرج بر روی کارت خود شدید، حتما قبل از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ اقدام به ویر ایش کارت خود نمایید. برای رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان با در دست داشتن شناسنامه و عکس دانش آموز به آموز شو پرورش منطقه محل سکونت داوطلب مراجعه کنید. در صورت وجود هر سوال و یا ابهامی می توانید با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی الومشاوره تماس بگیرید.

مطالب مفید جهت مطالعه دانش آموزان متقاضی شرکت در آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ :

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۲۹۵۸

پاسخگویی از ۹ صبح تا ۹ شب حتی ایام تعطیل

شما می توانید در قسمت دیدگاه سوالات خود را با مشاوران ما درمیان بگذارید …