هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

هزینه-ثبت-نام-کنکور-کارشناسی-ارشد

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۲۹۵۸

پاسخگویی از ۹ صبح تا ۹ شب حتی ایام تعطیل

داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ را دارند، می بایست در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ یعنی در بازه زمانی ۹۸/۹/۱۶ لغایت ۹۸/۹/۲۵ و پس از مطالعه کامل دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ به سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و اقدام به ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ نمایند. البته ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد مستلزم خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد است. در واقع سازمان سنجش آموزش کشور جهت تامین هزینه فرایند برگزاری آزمون، اقدام به دریافت مبلغی از داوطلبان به عنوان هزینه ثبت نام می نماید. در ادامه این مطلب به بررسی میزان و نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ خواهیم پرداخت.

چنانچه علاقمند به شرکت در رشته های شناور و یا علاقمند به تحصیل در دانشگاه های غیرانتفاعی و پیام نور هستید، می بایست برای هر یک کارت اعتباری جداگانه خریداری نمایید.

هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۹

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ قبل از تکمیل فرم ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد می بایست اقدام به خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ نمایند. لازم به ذکر است که طبق شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۹، داوطلبان می توانند در آزمون یک یا دو رشته (یک کد رشته اصلی و یک کد رشته رشته) ثبت نام و شرکت نمایند. چنانچه شما نیز قصد شرکت در آزمون دو رشته را دارید، می بایست اقدام به خرید دو کارت اعتباری نمایید. ضمنا اگر علاقمند به انتخاب رشته دانشگاه های پیام نور و غیرانتفاعی نیز هستید، قبل از اعلام علاقمندی خود، می بایست کارت جداگانه ای برای آن ها خریداری نمایید. طبق اطلاعات مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی اشرد ۹۸، سال گذشته هزینه ثبت نام در یک کد رشته امتحانی ( اصلی یا شناور ) ۴۵ هزار تومان، هزینه خرید کارت اعلام علاقه مندی به دانشگاه های پیام نور و غیرانتفاعی ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان بود. ضمنا داوطلبان در صورت تمایل جهت استفاده از خدمات کوتاه می بایست مبلغی به میزان ۶۰۰ تومان پرداخت می کردند.

“به محض انتشار دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۹، مبالغ جدید اعلام و این مطلب بروزرسانی خواهد شد.”

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۹

همانطور که اشاره شد، قبل از اقدام به تکمیل فرم ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ می بایست مبلغی را به حساب سازمان سنجش آموزش کشور واریز نمایید. برای این کار پس از ورود به سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد از منوی موجود در سمت راست صفحه، گزینه “کارشناسی ارشد” را انتخاب نمایید. 

سپس در صفحه ای که باز شده، گزینه خرید سریال ثبت نام را انتخاب و بر روی آن کلیک کنید. در ادامه چند کارت اعتباری ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ برای شما به نمایش در خواهد آمد که می بایست با توجه به علاقه و تصمیم خود یک، دو و یا هر سه کارت را خریداری نمایید.

“به محض آغاز ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ آموزش گام به گام و تصویری خرید کارت اعتباری ثبت نام در این مطلب قرار داده خواهد شد.”

نحوه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۹

مراحل گام به گام ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد به شرح ذیل می باشد:

  1. در گام اول بایستی دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ را دانلود و با دقت مطالعه نمایید تا به طور کامل در جریان تمام فرآیند مرتبط با آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ قرار بگیرید.
  2. در گام دوم بایستی به سایت سازمان سنجش به آدرس اینترنتی sanjesh.org مراجعه نموده و از منوی سمت راست گزینه کارشناسی ارشد را انتخاب نمایید. سپس بر روی لینک فعال شده سامانه جامع آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ کلیک کنید.
  3. در گام سوم بایستی کارت اعتباری ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد را خریداری نموده و سریال مربوط به آن را در فرم ثبت نام درج کنید.
  4. در گام چهارم باید مجددا وارد سایت سازمان سنجش شوید و از منوی کارشناسی ارشد، گزینه ثبت نام کارشناسی ارشد را انتخاب کنید.
  5. در نهایت باید تمام مشخصات فردی و اطلاعات مربوط به مقاطع تحصیلی گذشته را به ثبت برسانید و گزینه تایید نهایی را انتخاب کنید.

مطالب پیشنهادی جهت مطالعه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۹ :

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۲۹۵۸

پاسخگویی از ۹ صبح تا ۹ شب حتی ایام تعطیل

 

شما می توانید در قسمت دیدگاه سوالات خود را با مشاوران ما درمیان بگذارید …