هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

هزینه-ثبت-نام-کنکور-کارشناسی-ارشد-دانشگاه-آزاد

در صورتی که در حین و یا پس از مطالعه مطلب زیر در خصوص

“هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد”

نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتری در این زمینه یا موضوعات دیگر دارید، میتوانید با مرکز الومشاوره تماس بگیرید. تا سوالات و ابهامات شما به طور کامل برطرف شوند

۹۰۹۹۰۷۲۹۵۸

تماس فقط از تلفن ثابت بدون کد و صفر

مشاورین متخصص ما همه روزه (حتی جمعه و ایام تعطیل) از ساعت ۹ صبح الی ۱۲ شب آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما میباشند

هر ساله افراد بسیاری متقاضی شرکت در کنکور کارشناسی ارشد هستند. سال های گذشته دانشگاه آزاد نیز اقدام به برگزار کنکور جداگانه ای می نمود ولی طی سال های اخیر، روند سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارشد تغییر یافته و از طریق آزمون کارشناسی ارشد سراسری که تحت نظارت سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می گردد، دانشجو می پذیرد. سازمان سنجش آموزش کشور جهت برگزاری کنکور کارشناسی ارشد، هزینه هایی را متحمل می شود، از این رو هنگام ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد هزینه ای را تحت عنوان هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد اخذ می کند. از این رو قصد داریم در این مطلب به هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۹ بپردازیم.

خرید کارت اعتباری ثبت نام آزمون کارشناسی ارشذ به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش می باشد.

هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۹

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره شد، طی سال های اخیر آزمون جداگانه ای برای داوطلبان دانشگاه آزاد برگزار نمی شود. تمامی داوطلبانی که اقدام به ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ نمایند، داوطلب دانشگاه آزاد محسوب شده و چنانچه مجاز به انتخاب رشته دانشگاه آزاد شوند، می توانند در صورت تمایل، اقدام به انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نمایند. با این تفاسیر داوطلبان دانشگاه آزاد نیازی به پرداخت مبلغ جداگانه ای ندارند. در واقع به دلیل برگزاری یک آزمون مشترک برای داوطلبان دانشگاه های سراسری و آزاد، هزینه جداگانه ای تحت عنوان هزینه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۹ از داوطلبان اخذ نمی گردد. بلکه همه داوطلبان با خرید یک کارت اعتباری ثبت نام، می توانند متقاضی رشته محل های کارشاسی ارشد دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد شوند.

مبلغی که سال گذشته از داوطلبان جهت ثبت نام در یک کد رشته امتحانی (اصلی یا شناور) اخذ گردید، ۴۵۰۰۰ تومان بود. به احتمال زیاد این مبلغ امسال اندکی افزایش خواهد یافت.

زمان و نحوه ثبت نام کنکور کارسشناسی ارشد ۹۹

طبق اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور، ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۹ از ۱۶ آذر ۹۸ آغاز و تا ۲۵ آذر ۹۸ ادامه خواهد داشت. البته ممکن است پس از پایان زمان در نطر گرفته شده تمدید مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد را داشته باشیم. که اطلاع رسانی های لازم از طریق سایت الومشاوره و کانال تلگرام کارشناسی ارشد انجام خواهد شد. در رابطه با نحوه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نیز لازم به ذکر است که می بایست به سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید. سپس گزینه کارشناسی ارشد را از منوی موجود در سمت راست صفحه انتخاب کنید.

سپس بر روی لینک “سامانه جامع آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹” کلیک کنید. سپس اقدام به خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ نموده و سریال مربوط به آن را در فرم ثبت نام وارد کنید. سپس مجددا وارد سایت سازمان سنجش شوید و از منوی کارشناسی ارشد، گزینه ثبت نام کارشناسی ارشد را انتخاب کنید. در نهایت باید تمام مشخصات فردی و اطلاعات مربوط به مقاطع تحصیلی گذشته را به ثبت برسانید و گزینه تایید نهایی را انتخاب کنید.

مدارک ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

اطلاعاتی که در فرم ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ درج می کنید، بایستی درست و مطابق با اطلاعات شما باشد. اگر داوطلبی اطلاعات اشتباه در فرم ثبت نام کارشناسی ارشد درج کرده باشد، می بایست منتظر اطلاعیه سازمان سنجش مبنی بر ویرایش ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد باشد تا برای اصلاح فرم ثبت نام خود اقدام نماید.

مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ عبارتنداز :

  • یک قطعه عکس
  • سریال ثبت نام
  • سریال علاقمندی به دانشگاه پیام نور و غیر انتفاعی
  • کد پیگیری اتباع غیر ایرانی
  • کد پیگیری مربوط به سهمیه رزمندگان و ایثارگری
  • فرم معدل
  • کد نظام وظیفه

مطالب مفید پیشنهادی جهت مطالعه داوطلبان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد :

در صورتی که در حین و یا پس از مطالعه مطلب زیر در خصوص

” هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد “

نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتری در این زمینه یا موضوعات دیگر دارید، میتوانید با مرکز الومشاوره تماس بگیرید. تا سوالات و ابهامات شما به طور کامل برطرف شوند

۹۰۹۹۰۷۲۹۵۸

تماس فقط از تلفن ثابت بدون کد و صفر

مشاورین متخصص ما همه روزه (حتی جمعه و ایام تعطیل) از ساعت ۹ صبح الی ۱۲ شب آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما میباشند

شما می توانید در قسمت دیدگاه سوالات خود را با مشاوران ما درمیان بگذارید …