هزینه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

هزینه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۲۹۵۸

پاسخگویی از ۹ صبح تا ۹ شب حتی ایام تعطیل

 

داوطلبان متقاضی شرکت در انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد  باید بعد از زمان اعلام نتایج آزمون دکتری و انتشار کارنامه اولیه نسبت به خرید کارت اعتباری و پرداخت هزینه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۹ در زمان مقرر شده توسط مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اقدام نمایند. لینک خرید کارت اعتباری همزمان با آغاز انتخاب رشته در سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org فعال می شود و داوطلبان با پرداخت این مبلغ امکان انتخاب حداکثر ۸۰ کد رشته محل متناسب با رشته امتحانی خود را خواهند داشت.
در ادامه مطلب در خصوص زمان و نحوه پرداخت هزینه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد توضیحات مختصری ارائه شده است و پس از مطالعه جهت دریافت مشاوره و راهنمایی بیشتر با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی الومشاوره تماس بگیرید.

داوطلبان برای انتخاب رشته دکتری تخصصی آزاد باید هزینه تعیین شده توسط مرکز سنجش دانشگاه آزاد اسلامی را پرداخت نمایند.

زمان پرداخت هزینه انتخاب رشته دکتری آزاد ۹۹

همانند سال های گذشته داوطلبان متقاضی شرکت در مرحله انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد باید در زمان انتخاب رشته هزینه ای تحت عنوان هزینه انتخاب رشته دکتری آزاد پرداخت نمایند. در سال ۹۸ هزینه انتخاب رشته ۵۳ هزار تومان بوده است که داوطلبان پس از خرید کارت اعتباری و دریافت شناسه و رمز پرداخت می توانستند برای تکمیل فرم انتخاب رشته اقدام نماین . احتمالا هزینه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۹ تغییر خواهد کرد که به محض اعلام آن توسط سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد ، از طریق کانال تلگرام دکتری الومشاوره به اطلاع داوطلبان می رسانیم.

داوطلبانی که بر اساس کارنامه انتخاب رشته دکتری مجاز به انتخاب رشته محل های دانشگاه آزاد شده اند ، می بایست پس از مراجعه به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد  اسلامی به نشانی azmoon.org بر روی لینک انتخاب رشته آزمون دکتری سال ۹۹ کلیک کنند و در صفحه باز شده با وارد کردن شناسه و رمز پرداخت و هم چنین کد ملی و شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد و تایید اطلاعات وارد صفحه پرداخت می شوند. به احتمال زیاد پیش بینی می شود زمان پرداخت هزینه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد در اواخر فروردین ماه و یا اوایل اردیبهشت ماه باشد.

مراحل پرداخت هزینه و انتخاب رشته دکتری  آزاد ۹۹

 • ورود به سایت دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org
 • وارد کردن کد ملی و شناسه انتخاب رشته دکتری آزاد مندرج در کارنامه اولیه
 • انتخاب گزینه “خرید کارت اعتباری” از مقابل عبارت “انتخاب رشته دکتری تخصصی دانشگاه آزاد ۹۹”
 • هدایت به صفحه تائید و پرداخت هزینه انتخاب رشته به صورت اینترنتی
 • وارد کردن اطلاعات کارت بانکی (شماره کارت ، رمز دوم ، تاریخ انقصا ،Cvv2) برای پرداخت هزینه انتخاب رشته
 • انتخاب گزینه “پرداخت” و دریافت شناسه و رمز پرداخت از سامانه

حال پس از واریز هزینه می توانید به صورت زیر انتخاب رشته خود را انجام دهید:

در صورت عدم دریافت کد پیگیری انتخاب های شما در سیستم ثبت نشده و باید مجددا به ثبت آن ها بپردازید با استفاده از این کد پیگیری می توانید در زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد کارنامه خود را دریافت نمایید.

پس از انجام انتخاب رشته ، داوطلبان باید منتظر بررسی فرم انتخاب رشته خود از سوی دانشگاه ها باشند تا ببینند آیا در رشته های انتخابی خود شانس دعوت به مصاحبه دارند یا خیر! پس از تعیین اسامی داوطلبان مجاز شده به حضور در مصاحبه ، اسامی آن ها توسط سایت دانشگاه آزاد اعلام می شود و ممکن است داوطلبی در هیچ یک از رشته های انتخابی و یا در همه رشته های انتخابی دعوت شده باشد. داوطلبان دعوت شده به مصاحبه باید با واریز  هزینه مصاحبه دکتری در سایت دانشگاه های مورد نظر و هم چنین تهیه مدارک لازم ، خود را برای حضور در محل برگزاری مصاحبه آماده کنند.

سوالات متدوال داوطلبان

 • آیا انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد رایگان است ؟

خیر داوطلبان به منظور تکمیل فرم انتخاب رشته دکتری آزاد باید هزینه پرداخت کنند.

 • آدرس سایت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۹ چیست ؟

داوطلبان مجاز به انتخاب رشته محل های دانشگاه آزاد می توانند از طریق سایت azmoon.org نسبت به تکمیل فرم اینترنتی اقدام نمایند .

 • چگونه می توان هزینه انتخاب رشته دکتری آزاد را پرداخت کرد ؟

امکان خرید کارت اعتباری ثبت نام انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۹ به صورت اینترنتی و تنها با داشتن کارت بانکی عضو شبکه شتاب و رمز دوم وجود دارد.

 •  آیا امکان انتخاب کدرشته محل های دکتری دانشگاه آزاد در رشته ای غیر از رشته امتحانی داوطلب وجود دارد ؟

خیر داوطلبان تنها می توانند کدرشته محل های رشته امتحانی خود را در فرم انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد وارد نمایند.

 • آیا ترتیب اولویت‌ های انتخاب رشته در شانس دعوت به مصاحبه اثر گذار است ؟

خیر . امکان دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد تنها بر مبنای تراز فرد ( نمره کل ) و حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اعلام‌ شده برای هر کدرشته بررسی می‌ گردد و ترتیب انتخاب‌ ها تاثیری در این موضوع ندارد .

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۲۹۵۸

پاسخگویی از ۹ صبح تا ۹ شب حتی ایام تعطیل

 

شما می توانید در قسمت دیدگاه سوالات خود را با مشاوران ما درمیان بگذارید …