نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۶ اعلام شد – مشاهده نتایج انتخاب رشته کنکور

دانلود برنامه اندروید مشاوران 100 کنکور

دانشگاه آزاد هر سال دو مرحله تکمیل ظرفیت داره یکی مهرماه و یکی هم بهمن ماه. نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد امسال هفته آخر مهر ماه اعلام شد. برای اطلاع از تازه ترین اخبار تکمیل ظرفیت نیمسال دوم دانشگاه آزاد و همچنین اطلاع از اخبار مرتبط با تکمیل ظرفیت دانشگاه های دولتی در کانال تلگرام مشاوران ۱۰۰ عضو بشین.

مشاهده اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۶

نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۶ در مرحله اول یعنی مهر ماه هفته آخر مهر اعلام شد. برای مشاهده قبولی یا عدم قبولی و همچنین کارنامه نهایی تکمیل ظرفیت میتونید به سایت دانشگاه آزاد یعنی azmoon.com مراجعه کنید و روی گزینه نتیجه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ کلیک کنید. در صفحه باز شده مشخصات خودتون رو طبق تصویر زیر وارد کنید تا نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد و کارنامه نهایی رو براتون نمایش بده:

نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96

منظور از شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد همون کدی هست که در پایین کارنامه اولیه کنکور سراسری ۹۶ سایت سازمان سنجش نوشته شده.

قبولی های ذخیره در نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۶ باید چکار کنند؟

پارسال در مرحله اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد در بعضی از کارنامه ها قبولی ذخیره نوشته شده بود. اگه امسال هم برای شما در یک رشته محل عبارت ذخیره نوشته شده، باید در تاریخ مشخص شده توسط دانشگاه آزاد حضوراً به اون واحد دانشگاهی مراجعه کنید و فرم مخصوص علاقه مندی رو پر کنید. بنابرین قبولی های ذخیره هم باید همراه با قبولی های عادی ثبت نام کنن.

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد – مرحله بهمن ماه

اگر در مرحله مهر ماه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شرکت نکردید و یا اینکه در مرحله اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۶ برای شما کلمه مرورد نوشته شده میتونید در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد شرکت کنید. همچنین میتونید در یکی از رشته های بدون کنکور کاردانی یا کارشناسی دانشگاه آزاد ثبت نام کنید.

ورود به فروشگاه فیلم کنکور

دانلود بهترین فیلم های کنکوری سی دی افبا دروس دبیرستان مشاوران 100 محصولات آفبا دی وی دی آموزشی کنکور


برای ثبت نام مشاوره تحصیلی کنکور کلیک کنید
 

ارتباط با رتبه های برتر:

روش اول: شما می توانید «نام و نام خانوادگی + پایه تحصیلی + مدت زمان مورد نظر خود را برای دریافت برنامه ریزی و مشاوره» مستقیما به شماره پیامک ۱۴ رقمی مخصوص هر مشاور که در جدول بالا در کنار تصویر چهره وی درج شده است ارسال نمایید. متن پیامک و شماره تلفن همراه شما بلافاصله توسط همان مشاور دریافت خواهد شد و ایشان با شماره موبایل خود به درخواست شما پاسخ خواهند داد. طی اولین تماس تلفنی مشاور با شما شرایط، روش کار و هزینه مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت به شما اعلام می گردد.

روش دوم: علاوه بر این، می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۲۸۴۲۴۰۲۴-۰۲۱ درخواست مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت خود را به مسئول ثبت نام اعلام کنید و در صورت تمایل نام مشاور مورد نظر خود را نیز ذکر کنید تا پس از هماهنگی، همان مشاور در اولین فرصت برای پاسخگویی به درخواستتان با شما تماس بگیرد.

روش سوم: علاوه بر دو روش فوق، جهت ارتباط با رتبه های برتر کنکور (اعضای گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰) می توانید درخواست برنامه ریزی و مشاوره بلند مدت خود را به آیدی تلگرام moshaverane100_Admin@ ارسال کنید و در صورت تمایل نام مشاور مد نظر خود را نیز ذکر کنید.