سایت ثبت نام آزمون دکتری

سایت ثبت نام آزمون دکتری

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت ثبت نام آزمون دکتری

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۲۹۵۸

پاسخگویی از ۹ صبح تا ۹ شب حتی ایام تعطیل

 

آزمون ورودی مقطع دکتری برای داوطلبان دوره های روزانه ، نوبت دوم (شبانه) ، پردیس خودگردان ، دانشگاه آزاد ، پیام نور و موسسات غیرانتفاعی به طور هماهنگ و توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود و داوطلبانی که قصد ثبت نام و شرکت در این آزمون را دارند چنانچه از شرایط ثبت نام آزمون دکتری ۹۹ برخوردارند می بایست با فراهم کردن مدارک مورد نیاز نسبت به ثبت نام خود در زمان مقرر و در سایت سازمان سنجش اقدام نمایند.

سایت ثبت نام آزمون دکتری سراسری و آزاد سایت سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.

سایت ثبت نام آزمون دکتری سراسری ۹۹

نحوه ثبت نام آزمون دکتری به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور می باشد. داوطلبان متقاضی ثبت نام در این آزمون بایستی پس از فراهم نمودن مدارک لازم جهت ثبت نام ، که در دفترچه راهنمای ثبت نام ذکر شده است ، به سامانه sanjesh.org وارد شده و مراحل ثبت نام خود را در پیش بگیرند.
لازم به ذکر است که کلیه مراحل ثبت نام از جمله واریز هزینه و خرید کارت اعتباری ، دانلود دفترچه ثبت نام ، تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام و …از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می گیرد.

سایت ثبت نام آزمون دکتری آزاد ۹۹

همانطور که می دانید در چند سال گذشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد حذف شده است و در واقع این دانشگاه برای پذیرش دانشجو در مقطع دکتری آزمون جداگانه برگزار نمی کند و طی تصمیمات صورت گرفته ، آزمون دکتری دانشگاه آزاد به صورت مشترک با آزمون دکتری سراسری برگزار می گردد و بر همین اساس ثبت نام نیز به صورت مشترک و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می گیرد.
اما توجه داشته باشید اگرچه ثبت نام به صورت مشترک است اما انتخاب رشته جداگانه و از طریق سایت های مجزا انجام می گیرد و این به آن معناست که داوطلبان متقاضی انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد بایستی پس از اعلام نتایج ، برای انتخاب رشته خود به سایت رسمی خود دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.org مراجعه نمایند و باقی مراحل ثبت نام و انتخاب رشته خود را از طریق این سایت پیگیری کنند.

مراحل ثبت نام آزمون دکتری ۹۹

 • وارد شدن به سامانه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org
 • برای اطلاع از شرایط و ضوابط شرکت در آزمون و شرایط پذیرش در دانشگاه ها ، دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون دکتری را دانلود و مطالعه نمایید.
 • مدارک و اطلاعات لازم جهت ثبت نام را که در دفترچه ذکر شده است را تهیه نمایید.
 • هزینه ثبت نام آزمون دکتری را با کلیک بر روی لینک خرید سریال ثبت نام کلیک کنید.
 • اطلاعات کارت بانکی خود را که شامل شماره کارت ، رمز دوم اینترنتی و … می باشد را جهت کسر هزینه ثبت نام از حساب بانکیتان ، وارد نمایید.
 • از شماره سریال پرداخت ۱۲ رقمی ارائه شده توسط سامانه پرینت تهیه نمایید.
 • بر روی لینک “ثبت نام آزمون دکتری سراسری ۹۹” کلیک کنید.
 • شماره سریال پرداخت و عبارت امنیتی را در کادر خواسته شده درج نمایید.
 • یک قطعه عکس ۴×۳ که دارای فرمت jpg می باشد را اسکن کنید.
 • پس از بارگذاری عکس ، نوبت به تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام می رسد که بایستی آن را با اطلاعات تحصیلی ، شناسنامه ای و … تکمیل نمایید.
  پس از اتمام مراحل فوق ، چنانچه ثبت نام موفقیت آمیز باشد شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام توسط سامانه به شما ارائه می شود که لازم است آن را تا زمان پذیرش در دانشگاه نزد خود حفظ کنید.

ثبت نام آزمون دکتری سراسری و آزاد سال ۹۹ از روز چهارشنبه ۶ آذر ماه آغاز شده و لغایت تا روز سه شنبه ۱۲ آذر ماه ادامه دارد داوطلبان در این مهلت تعیین شده فرصت دارند برای انجام ثبت نام خود طبق مراحل فوق اقدام نمایند. لازم به ذکر است که زمان برگزاری این آزمون روز جمعه ۹ اسفندماه می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت ثبت نام آزمون دکتری

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۲۹۵۸

پاسخگویی از ۹ صبح تا ۹ شب حتی ایام تعطیل

 

شما می توانید در قسمت دیدگاه سوالات خود را با مشاوران ما درمیان بگذارید …