زمان کنکور ۹۷ – مهلت ثبت نام و تاریخ برگزاری کنکور ۹۷

دانلود برنامه اندروید مشاوران 100 کنکور

طبق گفته معاون وزیر علوم و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور، زمان کنکور ۹۷ از سال آینده به روال قبلی سال های گذشته بر میگرده و همون اوایل تیرماه ۱۳۹۷ کنکور سراسری برگزار میشه. مهلت ثبت نام هم حدودا پنج ماه قبل از زمان کنکور ۹۷ یعنی از ۱ تا ۸ بهمن ۱۳۹۶ اعلام شده.

فاصله ماه رمضان تا زمان کنکور ۹۷

زمان کنکور ۹۷ پنجشنبه و جمعه ۷ و ۸ تیرماه اعلام شده. ماه رمضان آینده حدود دو هفته قبل از زمان برگزاری کنکور ۹۷ به پایان میرسه و از این نظر برای دوستان روزه دار مهلت دو هفته ای زمان کافی و مناسبی هست که بتونن سیستم تغذیه و خواب خودشون رو تنظیم کنن که شب قبل کنکور ۹۷ بتونن زودتر بخوابن و به موقع صبح بیدار بشن.

همچنین با توجه به اینکه خیلی از داوطلبان کنکور تجربی دانشجویان دوره های غیر روزانه هستن و ممکنه امتحانات پایان ترم دانشگاهشون تا تیر ماه طول بکشه و همچنین داوطلبانی که شاغل هستن و میخوان در کنکور تجربی ۹۷ شرکت کنند، زمان برگزاری کنکور تجربی روز جمعه است  و از این نظر این دوستان هم مشکلی برای حاضر شدن در جلسه کنکور ندارن.

ضمنا لازم به ذکر هست که دانشجویان دوره روزانه در صورتی که میخوان در کنکور ۹۷ شرکت کنند، باید تا پایان بهمن ماه ۱۳۹۶ از دانشگاه انصراف بدن در غیر اینصورت مجاز به شرکت در کنکور سراسری ۹۷ نیستن.

زمان کنکور 97 - مهلت ثبت نام و تاریخ برگزاری کنکور 97 دکتر خدایی

تاثیر معدل در کنکور ۹۷

به گفته دکتر ابراهیم خدایی رییس سازمان سنجش آموزش کشور، ملاک سازمان سنجش برای تاثیر سوابق تحصیلی داوطلبان در کنکور، نمرات امتحانات نهایی سال سوم و پیش دانشگاهی است و چون یک سال دیگر هم نظام پیش دانشگاهی برقرار است در کنکور ۹۷ هم نمرات نهایی پیش دانشگاهی در نتیجه کنکور سراسری داوطلبان تاثیرگذار خواهد بود. لازم به ذکر است که تاثیر نمرات نهایی سال سوم و پیش دانشگاهی در کنکور سراسری ۹۶ به ترتیب ۲۵ و ۵ درصد و به صورت تاثیر مثبت بود. برای اطلاع از تازه ترین اخبار کنکور سراسری و دسترسی به فایل های صوتی مشاوره ویژه کنکور در کانال تلگرام مشاوران ۱۰۰ عضو شوید.

ورود به فروشگاه فیلم کنکور

دانلود بهترین فیلم های کنکوری سی دی افبا دروس دبیرستان مشاوران 100 محصولات آفبا دی وی دی آموزشی کنکور


برای ثبت نام مشاوره تحصیلی کنکور کلیک کنید
 

ارتباط با رتبه های برتر:

روش اول: شما می توانید «نام و نام خانوادگی + پایه تحصیلی + مدت زمان مورد نظر خود را برای دریافت برنامه ریزی و مشاوره» مستقیما به شماره پیامک ۱۴ رقمی مخصوص هر مشاور که در جدول بالا در کنار تصویر چهره وی درج شده است ارسال نمایید. متن پیامک و شماره تلفن همراه شما بلافاصله توسط همان مشاور دریافت خواهد شد و ایشان با شماره موبایل خود به درخواست شما پاسخ خواهند داد. طی اولین تماس تلفنی مشاور با شما شرایط، روش کار و هزینه مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت به شما اعلام می گردد.

روش دوم: علاوه بر این، می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۲۸۴۲۴۰۲۴-۰۲۱ درخواست مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت خود را به مسئول ثبت نام اعلام کنید و در صورت تمایل نام مشاور مورد نظر خود را نیز ذکر کنید تا پس از هماهنگی، همان مشاور در اولین فرصت برای پاسخگویی به درخواستتان با شما تماس بگیرد.

روش سوم: علاوه بر دو روش فوق، جهت ارتباط با رتبه های برتر کنکور (اعضای گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰) می توانید درخواست برنامه ریزی و مشاوره بلند مدت خود را به آیدی تلگرام moshaverane100_Admin@ ارسال کنید و در صورت تمایل نام مشاور مد نظر خود را نیز ذکر کنید.