زمان برگزاری کنکور سراسری ۹۹

زمان-برگزاری-کنکور-سراسری-99

داوطلبان بسیاری هر ساله متقاضی شرکت در کنکور سراسری هستند. طی یک سال گذشته نیز داوطلبان بسیاری طی تماس با مرکز مشاوره تحصیلی الومشاوره، مشاوره های لازم را جهت برنامه ریزی کنکور ۹۹ دریافت کرده اند. بر این اساس پیش بینی می شود، تعداد متقاضیان ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ نسبت به سال های گذشته افزایش یابد. در مقالات دیگر به طور مفصل به تاریخ و نحوه ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ پرداخته ایم. حال قصد داریم در این مطلب به زمان برگزاری کنکور سراسری ۹۹ و نکات مربوط به آن بپردازیم. بنابراین مطالعه این مطلب را به داوطلبان کنکور ۹۹ توصیه می کنیم.

زمان برگزاری کنکور سراسری ۹۹

طبق اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور، تاریخ ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ از تاریخ ۱۶ لغایت ۲۴ بهمن ۹۸ و تاریخ  برگزاری کنکور سراسری ۹۹ روزهای پنجشنبه مورخ ۹۹/۴/۱۲ و جمعه مورخ ۹۹/۴/۱۳ خواهد بود. چنانچه تاریخ برگزاری آزمون سراسری ۹۹ تغییر یابد، حتما از طریق همین مطلب و همچنین سایر راه های ارتباطی مرکز الومشاوره همچون کانال تلگرام کنکور مرکز، اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد. بنابراین پیشنهاد می کنیم جهت اطلاع از آخرین اخبار کنکور ۹۹ در کانال تلگرام کنکور مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی الومشاوره عضو شوید.

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری و آزاد ۹۹

داوطلبان دانشگاه آزاد و سراسری به صورت مشترک در آزمون سراسری ۹۹ ثبت نام و شرکت خواهند کرد. برای تمامی داوطلبان یک کارت ورود به جلسه منتشر خواهد شد. همراه داشتن کارت ورود به جلسه کنکور در روز برگزاری آزمون سراسری الزامی است و از ورود داوطلبان فاقد کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۹ به محل برگزاری آزمون جلوگیری خواهد شد، چرا که اطلاعات مهمی همچون نام و نام خانوادگی داوطلب، عکس داوطلب، شماره شناسنامه، شماره داوطلبی، گروه آزمایشی و …درج می گردد. به دلیل اهمیت همراه داشتن این کارت در روز برگزاری آزمون، در ادامه مطلب به زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۹ خواهیم پرداخت.

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۹۹

طبق اطلاعات سال های گذشته، کارت ورود به جلسه کنکور سراسری چند روز قبل از برگزاری کنکور سراسری منتشر خواهد شد. جهت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۹ در تاریخ مقرر به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید. سپس از منوی سمت راست گزینه “سراسری” را انتخاب کنید.

پس از کلیک بر روی عبارت مذکور و ورود به صفحه جدید، بر روی عبارت “کارت شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۹” کلیک کنید. پس از کلیک بر روی عبارت مذکور، صفحه ای همچون تصویر زیر باز می شود.

طبق تصویر بالا، چهار روش جهت مشاهده کارت آزمون سراسری ۹۹ پیش روی شما قرار خواهد گرفت :

  1. وارد کردن شماره پرونده + کد پیگیری ثبت نام + شماره شناسنامه
  2. وارد کردن شماره پرونده + کد ملی + سریال شناسنامه
  3. وارد کردن شماره پرونده + شماره داوطلبی
  4. وارد کردن شماره سریال شناسنامه + شماره شناسنامه

چنانچه سوال یا ابهامی در رابطه با نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری باقی مانده است با کارشناسان مرکز  مشاوره تحصیلی تلفنی الومشاروه تماس بگیرید تا کارشناسان مرکز، راهنمایی های لازم را ارائه دهند. ضمنا به محض مشخص شدن تاریخ دقیق انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۹، از طریق همین مطلب و همچنین کانال تلگرام کنکور الومشاوره، اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد.

رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون سراسری

اگر پس از دریافت کارت آزمون خود متوجه وجود اشکالاتی در اطلاعات مندرج بر روی کارت شدید، نگران نباشید! چرا که سازمان سنجش برای این قبیل مشکلات تدابیری اندیشیده است. اگر اشکال کارت شما مربوط به اطلاعات فردی، اطلاعات تحصیلی و سهمیه های موثر در کنکور سراسری است، به آموزش و پرورش محل اخذ مدرک تحصیلی خود مراجعه نمایید و اگر اشکال کارت شما مربوط به سایر اطلاعات مندرج بر روی کارت مثل اشتباه در درج نوع معلولیت، دین، عکس و … باشد، می بایست به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه مراجعه نمایید.

مطالب مفید پیشنهادی جهت مطالعه داوطلبان کنکور ۹۹ :

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۹

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۲۹۵۸

پاسخگویی از ۹ صبح تا ۹ شب حتی ایام تعطیل

شما می توانید در قسمت دیدگاه سوالات خود را با مشاوران ما درمیان بگذارید …