زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۲۹۵۸

پاسخگویی از ۹ صبح تا ۹ شب حتی ایام تعطیل

مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نسبت به سایر مدارس از امکانات و سطح علمی بالاتری برخوردار هستند و همین امر باعث تمایل دانش آموزان بسیاری به ادامه تحصیل در این مدارس شده است. شرکت و پذیرش در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی جزو قوانین پذیرش دانش آموزان است. دانش آموزان پایه ششم و نهم بسیاری که داوطلب شرکت در آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ هستند، طی تماس با مرکز الومشاوره پیگیر تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ هستند. برای پاسخگویی به سوالات داوطلبان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و آزمون تیزهوشان نهم به دهم تصمیم گرفتیم این مطلب را به زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ اختصاص داده ایم. بنابراین مطالعه این مطلب به تمامی داوطلبان آزمون تیزهوشان توصیه می شود. در نهایت چنانچه بعد از مطالعه این مطلب باز هم سوال یا ابهامی برایتان باقی ماند، با کارشناسان مرکز الومشاوره تماس بگیرید تا مشاوران ما راهنمایی های لازم را ارائه دهند.

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰

داوطلبان متقاضی ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ می بایست اواسط اردیبهشت ۹۹ و پس از مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ بهسایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان به نشانی hoosh.medu.ir مراجعه و اقدام به ثبت نام نمایند. آزمون تیزهوشان ششم به هفتم معمولا اواخر خرداد ماه هر سال برگزار می گردد. آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم سال تحصیلی ۹۸ – ۹۹ در تاریخ ۹۸/۳/۳۰ برگزار شد. بنابراین احتمال می رود که آزمون تیزهوشان ششم به هفتم سال تحصیلی ۹۹ – ۱۴۰۰ پس از اتمام امتحانات نوبت دوم دانش آموزان و در اواخر خرداد ۹۸ برگزار گردد. فعلا تاریخ دقیق این رویداد پر رقابت مشخص نشده است. به مضح اطلاع، این مطلب بروزرسانی خواهد شد.

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰

دانش آموزان بسیاری تمایل دارند پس اتمام دوره اول متوسطه وارد مدارس تیزهوشان شده و دوره دوم متوسطه خود را در این مدارس تحصیل نمایند. به همین دلیل هر ساله داوطلبان بسیاری اقدام به ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ کرده و پیگیر تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ هستند. در این رابطه لازم به ذکر است که آزمون تیزهوشان نهم به دهم پس از اتمام امتحانات خرداد ماه دانش آموزان برگزار می شود. البته فعلا تاریخ دقیق برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ مشخص نشده است. به محض مشخص شدن، اطلاع رسانی های لازم از طریق همین مطلب و همچنین کانال تلگرام تیزهوشان و نمونه دولتی مرکز الومشاوره انجام خواهد شد. 

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰

هر ساله چند روز قبل از برگزاری آزمون تیزهوشان، کارت ورود به جلسه داوطلبان منتشر می شود که داوطلبان بایستی با مراجعه به سایت hoosh.medu.ir و یا azmoon.medu.ir کارت خود را دریافت نمایند. همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان در روز برگزاری آزمون الزامی است و از ورود داوطلبان فاقد کارت ورود به جلسه به محل برگزاری آزمون جلوگیری خواهد شد. چرا که اطلاعات بسیار مهمی همچون نام و نام خانوادگی، شماره داوطلبی، عکس داوطلب و … بر روی کارت ورود به جلسه درج شده است. بنابراین دریافت کارت ورود به جلسه قبل از برگزاری آزمون را فراموش نکنید. 

مطالب مفید جهت مطالعه دانش آموزان متقاضی شرکت در آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ :

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۲۹۵۸

پاسخگویی از ۹ صبح تا ۹ شب حتی ایام تعطیل

شما می توانید در قسمت دیدگاه سوالات خود را با مشاوران ما درمیان بگذارید …