زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۲۹۵۸

پاسخگویی از ۹ صبح تا ۹ شب حتی ایام تعطیل

آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان آزمونی جهت سنجش دانش آموزان متقاضی تحصیل در مدارس تیزهوشان است. داوطلبان زیادی متقاضی ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ششم به هفتم هستند. از این رو داوطلبان بسیاری طی تماس با مرکز مشاوره تحصیلی الومشاوره پیگیر تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ هستند. به همین جهت قصد داریم در این مطلب به تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم، زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان و ویرایش ایرادات کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ بپردازیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم ابتدا این مطلب را مطالعه فرمایید، چنانچه پس از مطالعه مطلب، باز هم سوالی باقی ماند، با کارشناسان مرکز الومشاوره تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را انجام دهد.

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰

طبق اطلاعات مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم، این آزمون پس از اتمام امتحانات نوبت دوم (خرداد ماه) دانش آموزان پایه ششم ابتدایی برگزار می شود. البته در حال حاضر تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ به طور دقیق مشخص نشده است. به محض مشخص شدن، این مطلب بروزرسانی خواهد شد. البته علاوه بر سایت الومشاوره، اطلاع رسانی های لازم از طریق همین مطلب و همچنین کانال تلگرام تیزهوشان الومشاوره انجام خواهد شد. بنابراین پیشنهاد می کنیم حتما در کانال تلگرام الومشاوره عضو شوید تا در جریان آخرین اخبار آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ قرار بگیرید.

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰

همراه داشتن کارت ورود به جلسه به دلیل درج اطلاعات مهم بر روی این کارت، یکی از الزامات حضور در جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم است. به طوری که از ورود داوطلبان فاقد کارت به محل برگزاری آزمون جلوگیری خواهد شد. کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم چند روز قبل از برگزاری آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰، یعنی هفته آخر خرداد ماه سال ۱۳۹۹ از طریق سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشان (دوره اول) سال تحصیلی ۱۴۰۰ – ۱۳۹۹ منتشر خواهد شد. پس از ورود به سایت مذکور در سمت راست صفحه همچون تصویر زیر، کد ملی و رمز عبور همگام دانش آموز را وارد نمایید.

سپس سیستم از شما می خواهد که “نام دانش آموز” و “نام مدرسه محل تحصیل دانش آموز” را انتخاب کنید. سپس بر روی گزینه “تایید” کلیک نمایید. پس از وارد شدن به صفحه شخصی، گزینه “تایید نهایی” را انتخاب کنید تا لینک دریافت کارت برای شما فعال شود.

سپس بر روی لینک فعال شده دریافت کارت با عنوان چاپ کارت کلیک کنید.

با کلیک بر روی گزینه “چاپ کارت” می توانید یک پرینت از کارت آزمون خود تهیه کنید. در صورت عدم دسترسی به اینترنت با کارشناسان مرکز الومشاوره تماس بگیرید تا کارت شما را از طریق تلگرام برای شما ارسال نمایند.

سوالات متداول داوطلبان از مشاوران مرکز الومشاوره:

پرسش : کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان را از کجا تهیه نماییم؟
پاسخ : در این مطلب اشاره شد که کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم از طریق سایت hoosh.medu.ir و نهم به دهم از طریق سایت azmoon.medu.ir منتشر خواهد شد.
پرسش : آیا روز برگزاری آزمون نیز می توانیم اقدام به دریافت کارت آزمون تیزهوشان نماییم؟
پاسخ : اکیدا توصیه می شود که چند روز قبل از زمان برگزاری آزمون به سایت مربوطه مراجعه و نسبت به دریافت کارت اقدام نمایید تا چنانچه اشکالاتی در اطلاعات مندرج در کارت مشاهده کردید، فرصت مراجعه به آموزش و پرورش منطقه و اصلاح اطلاعات را داشته باشید.
پرسش : رمز ورود همگام را قبل از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون گم کرده ایم، آیا امکان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وجود دارد؟
پاسخ : با مراجعه مجدد به مدرسه محل تحصیل دانش آموز می توانید دوباره اقدام به دریافت رمز ورود همگام نمایید.

مطالب مفید جهت مطالعه دانش آموزان متقاضی شرکت در آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ :

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۲۹۵۸

پاسخگویی از ۹ صبح تا ۹ شب حتی ایام تعطیل

شما می توانید در قسمت دیدگاه سوالات خود را با مشاوران ما درمیان بگذارید …