زمان انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۹

زمان انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۹

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۲۹۵۸

پاسخگویی از ۹ صبح تا ۹ شب حتی ایام تعطیل

 

بعد از انتشار کارنامه اولیه دکتری ، متقاضیان انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد  که بر اساس کارنامه شان مجاز به انتخاب رشته شوند ، باید در زمان انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۹ وارد سایت azmoon.org شده و پس از دانلود دفترچه انتخاب رشته و اولویت بندی رشته محل های ارائه شده ، در  اتنخاب رشته دکتری شرکت نمایند.
بنابراین با وجود اینکه ثبت نام دکتری سراسری و دانشگاه آزاد همانند سایر مقاطع ادغام شده است ، ولی پس از اعلام نتایج اولیه دکتری ، مسیر این دانشگاه ها کاملا از هم جدا می شود و متقاضیان دانشگاه آزاد باید وارد پس از دانلود دفترچه انتخاب رشته یه بررسی رشته محل های ارائه شده بپردازند و پس از آن با واریز هزینه در سامانه مراحل انتخاب رشته خود را سپری کنند.

انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد از سایر دانشگاه ها محزا و در سایت azmoonn.org انجام می گیرد.

زمان انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۹

 اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری ۹۹ در اواخر فروردین ماه می باشد و پس از آن سامانه انتخاب رشته فعال می گردد. در سال گذشته انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد از ۳ اردیبهشت ماه آغاز شده و تا ۱۶ اردیبهشت ماه هم نیز ادامه داشت بنابراین پیش بینی می شود در سال ۹۹ نیز اوایل اردییهشت ماه انتخاب رشته آغاز شده و طبق روال سال گذشته به داوطلبان حدود دو هفته فرصت داده شود تا برای انتخاب رشته خود اقدام نمایند .شما داوطلبان می توانند با عضویت در کانال تلگرام الو مشاوره از زمان انتخاب رشته دکتری ۹۹ مطلع شوید.

تمدید مهلت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۹

پس از پایان مهلت انتخاب رشته برخی از داوطلبان موفق به ثبت کد رشته محل‌های انتخابی خود در سایت azmoon.org نمی‌شوند و هر ساله به دلیل تقاضای بسیار زیاد داوطلبان زمان انتخاب رشته تمدید می‌شود به طوری که در سال گذشته زمان انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد تا تاریخ ۲۰ اردیبهشت ماه تمدید شد. بنابراین امسال نیز ممکن است شاهد تمدید مهلت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۹ باشیم که جزئیات بیشتر در این خصوص را می توانید از طریق سایت تحصیلی الومشاوره پیگیری کنید.

نحوه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۹

داوطلبانی که با شرکت در آزمون دکتری مقاضی در مقطع دکتری دکتری تخصصی دانشگاه آزاد می باشند ، پیش از انجام انتخاب رشته ، باید  دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد را از سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد دانلود کنند. تمامی اطلاعات مهم و مورد نیاز برای انجام انتخاب رشته در این دفترچه درج شده است.

پس از مطالعه دفترچه می توااند مطابق مراحل زیر انتخاب رشته خود را انجام دهند :

  • مراجعه به سایت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org 
  • وارد کردن شناسه و رمز ثبت نام و کد دسترسی به انتخاب رشته (کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد در کارنامه درج شده است.)
  • با ورود به صفحه جدید مشخصات فردی ، کد و رشته امتحانی خود را مشاهده خواهید کرد.
  • درج حداکثر ۸۰ کد رشته محل متناسب با رشته امتحانی خود
  • دریافت رسید انتخاب رشته و شماره پیگیری پس از پایان فرایند انتخاب رشته

در صورت عدم دریافت کد پیگیری انتخاب های شما در سیستم ثبت نشده و باید مجددا به ثبت آن ها بپردازید با استفاده از این کد پیگیری می توانید در زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد کارنامه خود را دریافت نمایید.

سوالات متدوال داوطلبان

  • آیا تکمیل فرم انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۹ با پرداخت هزینه می باشد ؟

بله . برای تکمیل فرم انتخاب رشته دکتری آزاد ۹۹ داوطلبان می بایست اول هزینه انتخاب رشته را پرداخت کنند و سپس نسبت به ثبت رشته اقدام کنند .

  • هرداوطلب مجاز به انتخاب چند کدرشته محل در انتخاب رشته دانشگاه آزاد می باشد؟

داوطلبان می توانند حداکثر ۸۰ کدرشته محل را انتخاب کنند .

  • آیا ترتیب اولویت‌ های انتخاب رشته در شانس دعوت به مصاحبه اثر گذار است ؟

خیر . امکان دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد تنها بر مبنای تراز فرد ( نمره کل ) و حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اعلام‌ شده برای هر کدرشته بررسی می‌ گردد و ترتیب انتخاب‌ ها تاثیری در این موضوع ندارد .

  • آیا امکان ویرایش انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۹ وجود دارد ؟

در سال ۹۸ امکان ویرایش رشته محل های دکتری دانشگاه آزاد همزمان با انتخاب رشته وجود داشت امسال نیز پیش بینی می کنیم این امکان برای داوطلبان وجود داشته باش

  •  آیا امکان انتخاب کدرشته محل های دکتری دانشگاه آزاد در رشته ای غیر از رشته امتحانی داوطلب وجود دارد ؟

خیر داوطلبان تنها می توانند کدرشته محل های رشته امتحانی خود را در فرم انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد وارد نمایند.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۹

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۲۹۵۸

پاسخگویی از ۹ صبح تا ۹ شب حتی ایام تعطیل

 

شما می توانید در قسمت دیدگاه سوالات خود را با مشاوران ما درمیان بگذارید …