زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰

زمان-اعلام-نتایج-آزمون-تیزهوشان-نهم-به-دهم-99---1400

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۲۹۵۸

پاسخگویی از ۹ صبح تا ۹ شب حتی ایام تعطیل

آزمون تیزهوشان نهم به دهم هر ساله اواخر خرداد ماه یعنی پس از اتمام امتحانات نوبت دوم برگزار می شود. جهت اطلاع داوطلبان از زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ در ادام این مطلب به تاریخ انتشار نتایج و همچنین نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم خواهیم پرداخت. بنابراین پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا پایان و با دقت مطالعه کنید. در پایان نیز چنانچه سوال یا ابهامی برایتان باقی ماند و یا به دلیل عدم دسترسی به اینترنت از مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان نهم به  دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ بازماندید، با مرکز مشاوره تحصیلی الومشاوره تماس بگیرید.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰

نتایج آزمون تیزهوشان هر ساله حدودا ۴ الی ۶ هفته پس از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان منتشر می شود. بنابراین از آن جا که زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ اواخر خرداد ۹۹ خواهد بود، در نتیجه نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم اواخر تیر و یا اوایل مرداد ماه برگزار خواهد شد. البته فعلا تاریخ دقیق انتشار نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ مشخص نشده است. به محض مشخص شدن تاریخ دقیق، این مطلب بروزرسانی خواهد شد. علاوه بر این مطلب با عضویت در کانال تلگرام الومشاوره نیز می توانید پیگیر آخرین اخبار آزمون تیزهوشان از جمله تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ باشید. 

نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم

نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ از طریق سایت اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان به نشانی azmoon.medu.ir منتشر خواهد شد. برای اطلاع از نتایج آزمون و مشاهده کارنامه، پس از مراجعه به سایت azmoon.medu.ir بر روی تصویری که عنوان سمپاد دهم زیر آن درج شده است کلیک کنید. 

در گام دوم کد ملی و رمز ورود همگام دانش آموز را در محل مشخص شده وارد و بر روی گزینه “تایید” کلیک نمایید.

در گام سوم، نقش (نام و نام خانوادگی) و عنوان سازمان (نام مدرسه) دانش آموز را انتخاب و دوباره بر روی گزینه “تایید” کلیک کنید.

پس از طی مراحل فوق، وارد صفحه جدیدی خواهید شد که همچون تصویر زیر وضعیت قبولی و محل پذیرش (در صورت قبولی) دانش آموز در آن درج شده است.

شهریه مدارس تیزهوشان دوره دوم متوسطه در سال تحصیلی ۹۹ – ۱۴۰۰

مدارس تیزهوشان جزو مدارس دولتی و در عین حال شهریه پرداز هستند. یکی از سوالاتی که اغلب خانواده ها هنگام ثبت نام آزمون تیزهوشان و یا پس از مشخص شدن نتایج آزمون تیزهوشان در تماس با کارشناسان مرکز الومشاوره مطرح می کنند، در رابطه با میزان شهریه مدارس تیزهوشان است. در پاسخ به این پرسش مهم لازم به توضیح است که شهریه مدارس تیزهوشان در سراسر کشور یکسان نیست. در واقع شهریه این مدارس با توجه به هر شهر و منطقه ای متفاوت است، ولی به طور کلی می توان گفت که مبلغ شهریه مدارس تیزهوشان  به میزان ۵۰ درصد مدارس غیردولتی در همان منطقه محاسبه می شود. نکته حائز اهمیت این است که این مدارس معمولا با دانش آموزانی که بضاعت مالی ندارند همکاری می کنند.

سوالات متداول داوطلبان در تماس با کارشناسان مرکز الومشاوره :

پرسش : رمز ورود همگام چیست؟
پاسخ : کدی است شامل یکسری اعداد و حروف انگلیسی که جهت ورود به صفحه شخصی داوطلبان آزمون تیزهوشان و مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان الزامی است. برای دریافت این کد می بایست به مدرسه محل تحصیل دانش آموز مراجعه نمایید.
پرسش : ما به نتایج آزمون تیزهوشان معترض هستیم ولی چرا لینکی جهت ثبت اعتراض در سایت وجود ندارد؟
پاسخ : لینک اعتراض به نتایج ممکن است همزمان با انتشار نتایج و یا چند روز پس از انتشار نتایج بر روی سایت فعال شود. پیشنهاد می کنیم جهت اطلاع به موقع در کانال تلگرام تیزهوشان الومشاوره عضو شوید.
پرسش : رمز ورود همگام را از مدرسه دریافت کرده ایم ولی با وجود وارد کردن کد ملی و رمز ورود همگام، چرا نمی توانیم وارد صفحه شخصی دانش آموز شویم؟
پاسخ : سیستم به حروف کوچک و بزرگ انگلیسی حساس است. رمز را دقیق و با توجه به حروف کوچک و بزرگ آن وارد کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۲۹۵۸

پاسخگویی از ۹ صبح تا ۹ شب حتی ایام تعطیل

شما می توانید در قسمت دیدگاه سوالات خود را با مشاوران ما درمیان بگذارید …