دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۲۹۵۸

پاسخگویی از ۹ صبح تا ۹ شب حتی ایام تعطیل

هر ساله دانش آموزان پایه ششم و نهم بسیاری جهت ورود به مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی همزمان با هم از طریق شرکت در آزمون تیزهوشان در سراسر کشور با یکدیگر به رقابت می پردازند. معمولا قبل از آغاز ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و آزمون تیزهوشان نهم به دهم سوالاتی در رابطه با زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان، سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان، شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان، نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان، زمان برگزاری آزمون تیزهوشان و … برای داوطلبان بوجود می آید. به همین دلیل وزارت آموزش و پرورش هر ساله قبل از آغاز بازه زمانی ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان، اقدام به انتشار دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان می نماید و در آن به نکات مهم و مورد نیاز داوطلبان در رابطه با ثبت نام و برگزاری آزمون تیزهوشان می پرداز. به همین دلیل در این مطلب علاوه بر قرار دادن لینک دانلود دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ و لینک دانلود دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ قصد داریم به برخی از نکات مهم مندرج در آن نیز بپردازیم.

به دلیل ادغام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی پایه نهم به دهم، دفترچه ثبت نام جداگانه ای برای داوطلبان آزمون نمونه دولتی نهم به دهم منتشر نخواهد شد.

دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰

همانطور که اشاره شد، تمامی نکات مهم در رابطه با آزمون ورودی مدارس تیزهوشان، از جمله زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰، سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان، شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰، زمان و نحوه برگزاری آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ و … از طریق دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ به اطلاع دانش آموزان خواهد رسید. 

جهت دانلود دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ کلیک کنید.
(به محض انتشار، لینک بالا فعال خواهد شد.)
جهت دانلود دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ کلیک کنید.
(به محض انتشار، لینک بالا فعال خواهد شد.)

زمان و سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ معمولا اواسط اریبهشت هر سال آغاز و حدودا به مدت یک هفته ادامه می یابد. ثبت نام آزمون سال تحصیلی ۹۸ – ۹۹ از تاریخ ۹۸/۲/۱۶ آغاز و تا ۹۸/۲/۲۳ ادامه یافت. بنابراین احتمال می رود، ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ نیز از اواسط اردیبهشت ۹۹ آغاز گردد. جهت ثبت نام نیز می بایست به سایت hoosh.medu.ir مراجعه نمایید. در ضمن به محض اینکه تاریخ دقیق ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ مشخص شود، این مطلب بروزرسانی خواهد شد. علاوه بر سایت الومشاوره از طریق عضویت در کانال تلگرام تیزهوشان نیز می توانید پیگیر آخرین اخبار آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ باشید.

زمان و سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰

داوطلبان متقاضی ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ جهت ثبت نام می بایست به سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی به نشانی azmoon.medu.ir مراجعه کنید. در رابطه با زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ نیز لازم به ذکر است که ثبت نام از اواسط فروردین ۹۹ آغاز خواهد شد. البته در حال حاضر تاریخ دقیقی برای آغاز ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ مشخص نشده است. به محض اطلاع، این مطلب بروزرسانی خواهد شد. 

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰

ثبت نام آزمون تیزهوشان دارای قوانین و شرایطی ایت که تنها داوطلبان واجد شرایط مجاز به ثبت نام خواهند بود. یعنی داوطلبانی که فاقد شرایط مندرج در دفترچه ثبت نام باشند، مجاز به ثبت نام نخواهند بود. جهت اطلاع رسانی خدمت دانش آموزان عزیز در ادامه شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم را در اختیارتان قرار داده ایم.

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰

دانش آموز تابعیت ایرانی داشته باشد. البته دانش آموزان خارجی نیز تحت شرایطی می توانند در این آزمون ثبت نام نمایند.
هنگام ثبت نام در پایه ششم ابتدایی مشغول به تحصیل باشد.
کسب ارزشیابی خیلی خوب در تمامی دروس پایه پنجم و ششم و یا حداکثر کسب ارزشیابی خوب در یکی از دروس از مجموعه درس های پایه پنجم و ششم ابتدایی

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰

دانش آموز دارای تابعیت ایرانی باشد. البته دانش آموزان خارجی نیز تحت شرایطی می توانند در این آزمون ثبت نام نمایند.
هنگام ثبت نام در پایه نهم مشغول به تحصیل باشد.
معدل سالانه وی در پایه هشتم ۱۹ و یا بالای ۱۹ باشد.

ضمنا لازم به ذکر است که ظرفیت پذیرش دانش آموز مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در مقاطع مختلف تحصیلی، قبل از ثبت نام به صورت دقیق اعلام نمی شود. ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در هر شهرستان با توجه به مناطق تحت پوشش و بر اساس پیش پیشنهاد اداره کل آموزش پرورش استان مربوطه و با تایید مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان تعیین می گردد . این موضوع هنگام ثبت نام از طریق سامانه ثبت نام، اطلاع رسانی می شود.

شهریه مدارس تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰

مدارس تیزهوشان جزو مدارس دولتی و در عین حال شهریه پرداز محسوب می شوند. یکی از سوالات پرتکراری که خانواده ها هنگام ثبت نام آزمون تیزهوشان در تماس با کارشناسان مرکز الومشاوره بیان می کنند، در رابطه با میزان شهریه مدارس تیزهوشان است. لازم به توضیح است که شهریه مدارس تیزهوشان در سراسر کشور یکسان نیست. در واقع شهریه این مدارس با توجه به هر شهر و منطقه ای متفاوت است، ولی به طور کلی می توان گفت که مبلغ شهریه مدارس تیزهوشان  به میزان ۵۰ درصد مدارس غیردولتی در همان منطقه محاسبه می شود. نکته حائز اهمیت این است که این مدارس معمولا با دانش آموزانی که بضاعت مالی ندارند همکاری می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۲۹۵۸

پاسخگویی از ۹ صبح تا ۹ شب حتی ایام تعطیل

شما می توانید در قسمت دیدگاه سوالات خود را با مشاوران ما درمیان بگذارید …