دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۲۹۵۸

پاسخگویی از ۹ صبح تا ۹ شب حتی ایام تعطیل

داوطلبان شرکت در آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم و آزمون تیزهوشان نهم به دهم بایستی قبل از اقدام به ثبت نام آزمون تیزهوشان از تمامی شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ مطلع گردند. مرکز ملی استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان، هر ساله قبل از آغاز بازه زمانی ثبت نام آزمون تیزهوشان اقدام به انتشار دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان می نماید و در آن به تمامی نکات مورد نیاز داوطلبان آزمون تیزهوشان پرداخته می شود. به همین دلیل در ادامه این مطلب علاوه بر قرار دادن لینک دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ به مواردی همچون زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و آزمون تیزهوشان نهم به دهم، شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ و … پرداخته ایم.

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی پایه نهم به دهم با یکدیگر ادغام گردیده است، بنابراین دفترچه ثبت نام جداگانه ای برای داوطلبان آزمون نمونه دولتی نهم به دهم منتشر نخواهد شد.

دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰

با دانلود دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان از طریق لینک های زیر، می توانید از زمان، نحوه و شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ مطلع گردید.

جهت دانلود دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ کلیک کنید.
(به محض انتشار، لینک بالا فعال خواهد شد.)
جهت دانلود دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ کلیک کنید.
(به محض انتشار، لینک بالا فعال خواهد شد.)

زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰

در این بخش از مطلب ب طور جداگانه به زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ خواهیم پرداخت :

زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ اواسط اردیبهشت ۹۹ از طریق سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشان (دوره اول) به نشانی hoosh.medu.ir انجام خواهد شد. بنابراین جهت ثبت نام ابتدا به سایت مذکور مراجعه نمایید. سپس در محل های مشخص شده همچون تصویر زیر، کد ملی و رمز عبور همگام دانش آموز را وارد کنید.

در مرحله بعدی نام دانش آموز  و نام مدرسه محل تحصیل دانش آموز را انتخاب و بر روی گزینه تایید کلیک کنید. پس از ورود به صفحه شخصی دانش آموز، فرم ثبت نام برای شما قابل مشاهده خواهد بود. اطلاعات خواسته شده همچون نام و نام خانوادگی، کدملی، جنسیت، تاریخ تولد، نام پدر، کد ملی پدر، شماره شناسنامه پدر، محل صدور شناسنامه پدر، نام پدربزرگ (جد پدری)، دین، نوع تابعیت، رشته مورد تقاضا، نام استان مورد تقاضا، نام شهرستان مورد تقاضا، نام مدارس استعدادهای درخشان مورد تقاضا، عکش دانش آموز و غیره را به طور کامل و صحیح وارد نمایید. سپس هزینه ثبت نام را واریز کنید تا کد پیگیری ثبت نام برای شما صادر شود. دقت داشته باشید که عدم صدور کدپیگیری به معنای عدم ثبت نام است. چنانچه موفق به ثبت نام نشدید، در صورت تمایل می توانید از طریق تماس با مرکز الومشاوره، ثبت نام خود را به کارشناسان مرکز ما بسپارید. 

زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰

ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ اواسط و یا اوایل فروردین ۹۹ از طریق سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان به نشانی azmoon.medu.ir انجام خواهد شد. جهت انجام ثبت نام ابتدا به سایت مذکور مراجعه کنید. سپس همچون تصویر زیر بر روی تصویر مربوط به “سمپاد دهم” کلیک نمایید تا وارد سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی سال تحصیلی ۱۴۰۰ – ۱۳۹۹ شوید.

پس از ورود به سامانه ثبت نام، در محل های مشخص کد ملی و  رمز ورود همگام دانش آموز را وارد کرده و بر روی گزینه ورود کلیک نمایید.

پس از وارد کردن کد ملی و رمز ورود همگام نقش (نام و نام خانوادگی) و عنوان سازمان (نام مدرسه محل تحصیل دانش آموز) را انتخاب کرده و بر روی گزینه تایید کلیک نمایید.

سپس بر روی لینک مربوط به “ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۰ – ۹۹ ” کلیک کنید. در فرم ثبت نام آزمون، اطلاعات خواسته شده را وارد و هزینه ثبت نام را پرداخت کنید. تا ثبت نام شما با موفقیت انجام شده و کد پیگیری ثبت نام برای شما صادر گردد. چنانچه به هر دلیل موفق به ثبت نام نشدید، با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی الومشاوره تماس بگیرید تا کارشناسان مرکز، صفر تا صد ثبت نام شما را انجام دهند. 

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰

دانش آموزانی می توانند در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ ثبت نام نمایند که دارای شرایط ذیل باشند :

  • دانش آموز تابعیت ایرانی داشته باشد. البته دانش آموزان خارجی نیز تحت شرایطی می توانند در این آزمون ثبت نام نمایند.
  • هنگام ثبت نام در پایه ششم ابتدایی مشغول به تحصیل باشد.
  • کسب ارزشیابی خیلی خوب در تمامی دروس پایه پنجم و ششم و یا حداکثر کسب ارزشیابی خوب در یکی از دروس از مجموعه درس های پایه پنجم و ششم ابتدایی

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰

  • دانش آموز دارای تابعیت ایرانی باشد. البته دانش آموزان خارجی نیز تحت شرایطی می توانند در این آزمون ثبت نام نمایند.
  • هنگام ثبت نام در پایه نهم مشغول به تحصیل باشد.
  • معدل سالانه وی در پایه هشتم ۱۹ و یا بالای ۱۹ باشد.

شهریه مدارس تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰

مدارس تیزهوشان جزو مدارس دولتی و در عین حال شهریه پرداز است. یکی از سوالاتی که اغلب خانواده ها هنگام ثبت نام آزمون تیزهوشان در تماس با کارشناسان مرکز الومشاوره مطرح می کنند، در رابطه با میزان شهریه مدارس تیزهوشان است. در پاسخ به این پرسش مهم لازم به توضیح است که شهریه مدارس تیزهوشان در سراسر کشور یکسان نیست. در واقع شهریه این مدارس با توجه به هر شهر و منطقه ای متفاوت است، ولی به طور کلی می توان گفت که مبلغ شهریه مدارس تیزهوشان  به میزان ۵۰ درصد مدارس غیردولتی در همان منطقه محاسبه می شود. نکته حائز اهمیت این است که این مدارس معمولا با دانش آموزانی که بضاعت مالی ندارند همکاری می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۲۹۵۸

پاسخگویی از ۹ صبح تا ۹ شب حتی ایام تعطیل

شما می توانید در قسمت دیدگاه سوالات خود را با مشاوران ما درمیان بگذارید …