ثبت نام آزمون تیزهوشان نیشابور ۹۹ – ۱۴۰۰

ثبت-نام-آزمون-تیزهوشان-نیشابور-99---1400

در صورتی که در حین و یا پس از مطالعه مطلب زیر در خصوص

“ثبت نام آزمون تیزهوشان نیشابور ۹۹ – ۱۴۰۰”

نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتری در این زمینه یا موضوعات دیگر دارید، میتوانید با مرکز الومشاوره تماس بگیرید. تا سوالات و ابهامات شما به طور کامل برطرف شوند

۹۰۹۹۰۷۲۹۵۸

تماس فقط از تلفن ثابت بدون کد و صفر

مشاورین ما همه روزه (حتی ایام تعطیل) از ساعت ۹ صبح الی ۱۲ شب آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما میباشند

مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی مدارسی با کیفیت بالا از نظر امکانات آموزشی، سطح تدریس و … محسوب می شوند. به همین دلیل هر ساله داوطلبان بسیاری متقاضی ثبت نام و تحصیل در این مدارس هستند. از این رو مدارس تیزهوشان و نموه دولتی جهت غربال دانش آموزان باهوش جهت تحصیل در این مدارس، اقدام به برگزاری آزمون ورودی می نمایند. طی سال های گذشته آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم حذف گردیده است ولی داوطلبان همچنان برای تحصیل در دوره اول متوسطه مدارس تیزهوشان و دوره دوم متوسطه مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بایستی در آزمونی تحت عنوان آزمون تیزهوشان ثبت نام و شرکت نمایند. در این مطلب به زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان نیشابور ۹۹ – ۱۴۰۰، شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان و … خواهیم پرداخت. بنابراین پیشنهاد می کنیم این مطلب را با دقت و تا انتها مطالعه فرمایید. در صورت نیاز نیز می توانید با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی الومشاوره تماس حاصل فرمایید.

“آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ششم حذف و آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم با یکدیگر ادغام گردیده است.”

ثبت نام آزمون تیزهوشان نیشابور ۹۹ – ۱۴۰۰

از آن جا که اغلب داوطلبان با نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان آشنایی ندارند و هر ساله افراد زیادی طی تماس در تماس با مرکز الومشاوره سوالاتی را در رابطه با نحوه ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان مطرح می کنند، تصمیم گرفتیم در این قسمت به طور مجزا به نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم بپردازیم :

نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰

برای ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ می بایست در بازه زمانی مشخص، به سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم به نشانی hoosh.medu.ir مراجعه کنید. پس از ورود به نیشابوره ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعدادای درخشان (دوره اول)، طبق تصویر زیر در محل های مشخص شده، کد ملی و رمز عبور همگام دانش آموز را وارد کنید.

سپس در صفحه بعدی همانند تصویر زیر، در قسمت نقش“نام دانش آموز” و در قسمتی که از شما می خواهد عنوان سازمان را وارد کنید“نام مدرسه محل تحصیل دانش آموز” را انتخاب کنید و بر روی گزینه “تایید” کلیک نمایید.

پس از کلیک بر روی گزینه “تایید” فرم ثبت نام را مشاهده خواهید کرد. در این فرم اطلاعاتی همچون نام، نام خانوادگی، کدملی، جنسیت، تاریخ تولد، نام پدر، کد ملی پدر، شماره شناسنامه پدر، محل صدور شناسنامه پدر، نام پدربزرگ (پدر پدر)، دین، نوع تابعیت، رشته مورد تقاضا، نام استان مورد تقاضا، نام شهرستان مورد تقاضا، نام مدارس استعدادهای درخشان مورد تقاضا و عکس دانش آموز خواسته شده است که بایستی با دقت وارد نمایید. در نهایت نیز هزینه ثبت نام را پرداخت کنید. پس از واریز هزینه، کد پیگیری ثبت نام برای شما صادر خواهد شد. عدم صدور کدپیگیری به معنای عدم ثبت نام می باشد. این امکان برای دانش آموزان نیشابور فراهم است تا چنانچه به هر دلیلی موفق به ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم نشدند، با مرکز مشاوره تحصیلی الومشاوره تماس حاصل نمایند و ثبت نام خود را به کارشناسان مرکز ما بسپارند.

نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰

اگر قصد شرکت در آزمون تیزهوشان دوره دوم متوسطه را دارید، می بایست ابتدا  دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ را دانلود و مطالعه نمایید و سپس برای ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ به سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم به آدرس اینترنتی azmoon.medu.ir مراجعه نمایید. پس از ورود به سایت مذکور، بر روی تصویر مربوط به “سمپاد دهم” کلیک کنید تا وارد نیشابوره ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی سال تحصیلی ۱۴۰۰ – ۱۳۹۹ شوید.

پس از ورود به سایت بایستی در محل های مشخص “کد ملی” و  “رمز ورود همگام” دانش آموز را وارد کرده و بر روی گزینه “ورود” کلیک کنید.

پس از وارد کردن کد ملی و رمز ورود همگام نقش و عنوان سازمان را انتخاب کرده و بر روی گزینه “تایید” کلیک نمایید.

پس از طی مراحل فوق، بر روی گزینه مربوط به “ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۰ – ۹۹ ” کلیک و اطلاعات خواسته شده را وارد و هزینه ثبت نام را پرداخت کنید.

دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰

هر ساله قبل از آغاز بازه زمانی ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان دفترچه ای تحت عنوان دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان منتشر می شود و در آن به موارد مختلفی از جمله شرایط و ضوابط ثبت نام آزمون تیزهوشان، زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان، زمان برگزاری آزمون تیزهوشان و سایر اطلاعات مورد نیاز داوطلبان پرداخته می شود. از این رو در این بخش لینک دانلود دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ قرار داده شده است.

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نیشابور ۹۹ – ۱۴۰۰

یکی دیگر از سوالاتی که داوطلبان طی تماس با کارشناسان مرکز الومشاوره مطرح می کنند، در رابطه با زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ است. در پاسخ به این سوال لازم به ذکر است که زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به احتمال زیاد همچون روال سال های گذشته، اواسط اردیبهشت ماه (سال ۱۳۹۹) و ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ اواخر فروردین ماه (سال ۱۳۹۹) خواهد بود. البته در حال حاضر زمان دقیق آغاز ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ نیشابور مشخص نشده است. به محض مشخص شدن تاریخ دقیق، اطلاع رسانی های لازم از طریق سایت الومشاوره و همچنین کانال تلگرام مشاوره مدرسه انجام خواهد شد.

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نیشابور

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ عبارت است از :

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

  • داشتن تابعیت ایرانی (البته داوطلبان اتباع (غیر ایرانی) نیز با شرایط خاص می توانند در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ ثبت نام و شرکت نمایند. )
  • کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس پایه پنجم و ششم ابتدایی و یا کسب مقیاس خوب فقط در یک درس و کسب مقیاس خیلی خوب در سایر دروس پایه پنجم و ششم ابتدایی

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم

  • داشتن تابعیت ایرانی (البته داوطلبان اتباع (غیر ایرانی) نیز با شرایط خاص می توانند در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ ثبت نام و شرکت نمایند)
  • حداقل معدل داوطلب در پایه هشتم ۱۹ و یا بالاتر از ۱۹ باشد.
  • داوطلب در پایه نهم مشغول به تحصیل باشد.

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ نیشابور

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان هر ساله پس از اتمام امتحانات خرداد ماه (نوبت دوم) برگزار می گردد. بنابراین پیش بینی می شود زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ روزهای پایینی خردادماه برگزار گردد. البته در حال حاضر تاریخ دقیق برگزاری آزمون تیزهوشان ششم و زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ مشخص نشده است. به محض مشخص شدن زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ اطلاع رسانی های لازم از طریق سایت الومشاوره و همچنین کانال تلگرام تیزهوشان مرکز الومشاوره انجام خواهد شد.

مطالب مفید پیشنهادی جهت مطالعه داوطلبان آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ :

در صورتی که در حین و یا پس از مطالعه مطلب زیر در خصوص

“ثبت نام آزمون تیزهوشان نیشابور ۹۹ – ۱۴۰۰”

نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتری در این زمینه یا موضوعات دیگر دارید، میتوانید با مرکز الومشاوره تماس بگیرید. تا سوالات و ابهامات شما به طور کامل برطرف شوند

۹۰۹۹۰۷۲۹۵۸

تماس فقط از تلفن ثابت بدون کد و صفر

مشاورین ما همه روزه (حتی ایام تعطیل) از ساعت ۹ صبح الی ۱۲ شب آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما میباشند

شما می توانید در قسمت دیدگاه سوالات خود را با مشاوران ما نیشابور بگذارید …