ثبت نام آزمون تیزهوشان تهران ۹۹ – ۱۴۰۰

ثبت-نام-آزمون-تیزهوشان-تهران-99---1400

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون تیزهوشان تهران ۹۹ – ۱۴۰۰

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۲۹۵۸

پاسخگویی از ۹ صبح تا ۹ شب حتی ایام تعطیل

به دلیل امکانات آموزشی و سطح علمی بالای مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی، دانش آموزان پایه ششم و نهم بسیاری علاقمند هستند در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی شرکت نمایند. طی سال های گذشته آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم حذف گردیده است و داوطلبان بایستی به صورت حضوری به مدارس تیزهوشان تهران مراجعه و اقدام به ثبت نام نمایند. آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ نیز همچون سال های اخیر به صورت مشترک برگزار خواهد شد. در ادامه به تمامی موارد مربوط به ثبت نام آزمون تیزهوشان تهران ۹۹ – ۱۴۰۰ (ششم به هفتم – نهم به دهم) خواهیم پرداخت.

آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ششم حذف و آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم با یکدیگر ادغام گردیده است. 

ثبت نام آزمون تیزهوشان تهران ۹۹ – ۱۴۰۰

در این قسمت به طور مجزا به نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم خواهیم پرداخت :

نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰

جهت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ باید در زمان مقرر که در ادامه ذکر خواهیم کرد، به سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم به نشانی hoosh.medu.ir مراجعه نمایید. سپس طبق تصویر زیر در محل های مشخص شده در سمت راست صفحه، کد ملی و رمز عبور همگام دانش آموز را وارد کنید.

در مرحله بعدی در قسمت نقش، “نام دانش آموز” و در قسمتی که از شما می خواهد عنوان سازمان را وارد کنید،“نام مدرسه محل تحصیل دانش آموز” را وارد کنید. سپس بر روی گزینه “تایید” کلیک کنید.

پس از کلیک بر روی گزینه “تایید” فرم ثبت نام برای شما نمایش داده خواهد شد. در این فرم اطلاعاتی همچون نام، نام خانوادگی، کدملی، جنسیت، تاریخ تولد، نام پدر، کد ملی پدر، شماره شناسنامه پدر، محل صدور شناسنامه پدر، نام پدربزرگ (پدر پدر)، دین، نوع تابعیت، رشته مورد تقاضا، نام استان مورد تقاضا، نام شهرستان مورد تقاضا، نام مدارس استعدادهای درخشان مورد تقاضا و عکس دانش آموز خواسته شده است که بایستی با دقت وارد نمایید. در نهایت نیز هزینه ثبت نام را پرداخت کنید. پس از واریز هزینه، کد پیگیری ثبت نام برای شما صادر خواهد شد. عدم صدور کدپیگیری به معنای عدم ثبت نام می باشد. این امکان برای دانش آموزان استان تهران که بنا به هر دلیلی موفق به انجام ثبت نام نشدند، فراهم است تا با مرکز مشاوره تحصیلی الومشاوره تماس حاصل نمایند و ثبت نام خود را به کارشناسان مرکز ما بسپارند.

نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰

چنانچه داوطلب تحصیل در مدارس تیزهوشان دوره دوم متوسطه تهران هستید، جهت ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ به سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم به آدرس اینترنتی azmoon.medu.ir مراجعه نمایید چرا که ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان صرفا به صورت اینترنتی انجام می گیرد. پس از ورود به سایت مذکور، همچون تصویر زیر بر روی تصویر مربوط به “سمپاد دهم” کلیک کنید تا وارد سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی سال تحصیلی ۱۴۰۰ – ۱۳۹۹ شوید.

پس از ورود به سایت ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی سال تحصیلی ۱۴۰۰ – ۱۳۹۹ بایستی در محل های مشخص “کد ملی” و  “رمز ورود همگام” دانش آموز را وارد کرده و بر روی گزینه “ورود” کلیک کنید.

پس از ورود کد ملی و رمز ورود همگام نقش و عنوان سازمان را انتخاب کرده و بر روی گزینه “تایید” کلیک نمایید.

پس از انجام مراحل فوق، بر روی گزینه مربوط به “ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۰ – ۹۹ ” کلیک و اطلاعات خواسته شده را وارد و هزینه ثبت نام را پرداخت کنید.

دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰

ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان دارای شرایط و قوانینی است که داوطلبان قبل از اقدام به ثبت نام می بایست از آن ها مطلع شوند. به همین دلیل، شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان، زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان، زمان برگزاری آزمون تیزهوشان و سایر اطلاعات مورد نیاز داوطلبان، در دفترچه ای تحت عنوان دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ منتشر می شود.

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان تهران ۹۹ – ۱۴۰۰

در رابطه با زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ تهران، لازم به ذکر است که زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به احتمال زیاد همچون روال سال های گذشته، اواسط اردیبهشت ماه (سال ۱۳۹۹) و زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ اواخر فروردین ماه (سال ۱۳۹۹) خواهد بود. البته در حال حاضر تاریخ دقیق آغاز ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ مشخص نشده است. به محض مشخص شدن تاریخ دقیق، اطلاع رسانی های لازم از طریق سایت الومشاوره و همچنین کانال تلگرام مشاوره مدرسه انجام خواهد شد.

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان تهران

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ عبارت است از :

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

داوطلبانی که می خواهند در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ششم به هفتم شرکت و شانس خود را جهت پذیرش در مدارس تیزهوشان تهران امتحان نمایند، بایستی حتما مشغول تحصیل در پایه ششم و دارای تابعیت ایرانی باشد. البته داوطلبان اتباع (غیر ایرانی) نیز با شرایط خاص می توانند در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ ثبت نام و شرکت نمایند. یکی دیگر از قوانین ثبت نام و شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم این است که دانش آموز بایستی موفق به کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس پایه پنجم و ششم ابتدایی شده باشد. ضمنا اگر داوطلبی فقط در یک درس مقیاس خوب و در سایر دروس پایه پنجم و ششم مقیاس خیلی خوب کسب کرده باشد نیز می تواند در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان شرکت نماید.

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم

دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ را دارند، تنها در صورتی مجاز به ثبت نام خواهند بود که مشغول به تحصیل در پایه نهم باشند و همچین دارای تابعیت ایرانی باشند(البته داوطلبان اتباع (غیر ایرانی) نیز با شرایط خاص می توانند در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ ثبت نام و شرکت نمایند) یکی دیگر از شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ این است که حداقل معدل داوطلب در پایه هشتم ۱۹ و یا بالاتر از ۱۹ باشد. در غیر این صورت مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم نخواهند بود.

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ تهران

آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ سراسر کشور به طور هماهنگ برگزار خواهد شد. زمان برگزاری آزمون تیزهوشان هر ساله اواخر خرداد ماه یعنی پس از اتمام امتحانات نوبت دوم دانش آموزان می باشد. بنابراین احتمال می رود زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ نیز اواخر خرداد ۹۹ خواهد بود. البته در حال حاضر زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ و زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ مشخص نشده است. به محض مشخص شدن، اطلاع رسانی های لازم از طریق سایت الومشاوره انجام خواهد شد.

مطالب مفید پیشنهادی جهت مطالعه داوطلبان آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ :

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون تیزهوشان تهران ۹۹ – ۱۴۰۰

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۲۹۵۸

پاسخگویی از ۹ صبح تا ۹ شب حتی ایام تعطیل

شما می توانید در قسمت دیدگاه سوالات خود را با مشاوران ما درمیان بگذارید …