تمدید زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰

تمدید زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان 99 - 1400

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تمدید زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۲۹۵۸

پاسخگویی از ۹ صبح تا ۹ شب حتی ایام تعطیل

داوطلبان زیادی از آغاز سال تحصیلی به دنبال اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان هستند. با وجود پیگیری های دانش آموزان متقاضی شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم، باز هم هر ساله تعدادی از داوطلبان از ثبت نام آزمون تیزهوشان باز می مانند. معمولا هر ساله زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان به مدت چند روز تمدید می شود. از این رو قصد داریم در این مطلب به تمدید زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ بپردازیم. چنانچه شما نیز جزو داوطلبان جا مانده از ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ هستید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید.

تمدید زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ اواسط اردیبهشت ماه و ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ اواخر فروردین ماه سال ۱۳۹۹ آغاز و به مدت ۵ الی ۷ روز ادامه خواهد داشت. به منظور مساعدت با دانش آموزان متقاضی و جامانده از ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان، مهلت مجددی برای ثبت نام جاماندگان در نظر گرفته می شود. فعلا اطلاعیه ای در رابطه با تمدید زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ منتشر نشده است. به محض تصمیم گیری در این رابطه، این مطلب بروزرسانی خواهد شد. ضمنا آخرین اخبار آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ علاوه بر سایت الومشاوره  از طریق کانال تلگرام مرکز الومشاوره نیز اطلاع رسانی می شود. از این رو پیشنهاد می کنیم در کانال تلگرامی مرکز الومشاوره که لینک آن در ادامه این مطلب قرار داده شده است، عضو شوید.

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان

یکی از سوالات متداولی که داوطلبان در تماس با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی الومشاوره مطرح می کنند، در رابطه با امکان یا عدم امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان است. چرا که ممکن است داوطلبی اطلاعات شناسنامه ای و تحصیلی خود را در فرم ثبت نام آزمون تیزهوشان به اشتباه وارد نماید. در این مورد لازم به ذکر است، داوطلبانی که اطلاعات ثبت نامی خود را به اشتباه وارد کرده اند، می توانند مجددا به سایت ثبت نام مراجعه کرده و اقدام به ویرایش اطلاعات خود نمایند. در رابطه با زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان نیز لازم به توضیح است که شما می توانید هم قبل از اتمام زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان مجددا به سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و اقدام به ویرایش اطلاعات خود نمایید و هم امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان در زمان تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان برای شما وجود خواهد داشت.

سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

همانطور که می دانید، آزمون ورودی مدارس تیزهوشان برای دو مقطع اول و دوم متوسطه (ششم به هفتم و نهم به دهم) برگزار می شود. ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم از طریق سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم به نشانی hoosh.medu.ir و ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ از طریق سایت azmoon.medu.ir منتشر خواهد شد. 

نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

پس از مراجعه به سایت hoosh.medu.ir در محل های مشخص شده در سمت راست صفحه، کد ملی و رمز عبور همگام دانش آموز را وارد نمایید.

در مرحله بعد نقش (نام دانش آموز) و عنوان سازمان (نام مدرسه محل تحصیل دانش آموز) را انتخاب کنید. سپس بر روی گزینه “تایید” کلیک کنید تا فرم ثبت نام برای شما نمایش داده شود. سپس اطلاعات خواسته شده را به طور کامل و صحیح وارد نمایید. در نهایت نیز می بایست هزینه ثبت نام را واریز نمایید. پس از واریز هزینه، کد پیگیری ثبت نام برای شما صادر خواهد شد. عدم صدور کدپیگیری به معنای عدم ثبت نام می باشد. چنانچه موفق به ثبت نام نشدید، در صورت تمایل می توانید از طریق تماس با مرکز الومشاوره، ثبت نام خود را به کارشناسان مرکز ما بسپارید. 

نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم

پس از ورود به سایت azmoon.medu.ir همچون تصویر زیر بر روی تصویر مربوط به “سمپاد دهم” کلیک نمایید تا وارد سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی سال تحصیلی ۱۴۰۰ – ۱۳۹۹ شوید.

سپس در محل های مشخص “کد ملی” و  “رمز ورود همگام” دانش آموز را وارد کرده و بر روی گزینه “ورود” کلیک نمایید. 

در مرحله بعد، کد ملی و رمز ورود همگام نقش و عنوان سازمان را انتخاب کرده و بر روی گزینه “تایید” کلیک نمایید.

سپس بر روی گزینه مربوط به “ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۰ – ۹۹ ” کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده را وارد و هزینه ثبت نام را پرداخت نمایید. در نهایت نیز کد پیگیری ثبت نام برای شما صادر خواهد شد.

مطالب مفید جهت مطالعه داوطلبان آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ :

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تمدید زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۲۹۵۸

پاسخگویی از ۹ صبح تا ۹ شب حتی ایام تعطیل

شما می توانید در قسمت دیدگاه سوالات خود را با مشاوران ما درمیان بگذارید …