بهترین دی وی دی های عربی کنکور و فیلم آموزش عربی اساتید برتر عربی کنکور + تخفیف

دانلود برنامه اندروید مشاوران 100 کنکور

قبل از معرفی بهترین مجموعه فیلم آموزش عربی کنکور نظام قدیم و جدید و معرفی اساتید برتر عربی، خیلی کوتاه درباره اهمیت و تاثیر این درس در رتبه کنکور صحبت می کنیم. نقش عربی در بین دروس عمومی کنکور مثل ریاضی در بین دروس اختصاصی است. هر چند عربی ضریب ۲ داره اما کسب درصد بالا در این درس، تراز رو خیلی افزایش میده. عربی یک درس کاملا مفهومیه و نیاز به یادگیری و آموزش داره. میانگین درصد پاسخگویی داوطلبان کنکور تجربی ۹۶ در درس عربی حدود ۱۳ درصد بود. برای درس عربی باید قبل از تست زنی حتما از یک منبع آموزشی مناسب و با کیفیت استفاده کنید که فیلم های کنکوری و دی وی دی های کنکور میتونه گزینه مناسبی باشه البته به شرطی که درست از این ابزارهای آموزشی استفاده کنید و فقط از بهترین دی وی دی های عربی کنکور یا فیلم های تدریس بهترین اساتید استفاده کنید، نه از هر فیلم و هر مدرسی. ما در این صفحه از سایت مشاوران ۱۰۰ بهترین دی وی دی های عربی کنکور و مجموعه فیلم آموزش عربی با تدریس اساتید برتر عربی کنکور هستند رو به شما معرفی می کنیم:

استاد میثم فلاح: مولف کتاب و مدرس بهترین دی وی دی های عربی کنکور نظام قدیم

استاد میثم فلاح مولف چند کتاب عربی کنکور است از جمله کتاب عربی جامع، کتاب درک مطلب عربی و کتاب لغت خونه عربی انتشارات راه اندیشه. استاد فلاح همچنین مدرس عربی آموزشگاه های پرستو، راه اندیشه تهران، بعثت کرج، اندیشه اهواز، گزینه پارسی، همگامان شهریار و مدرس عربی دبیرستان های سعادت، دانش مفید، ماهور و … هستند. کلاس ها و همایش های عربی ایشان در تهران و شهرستان ها همیشه از پرطرفدارترین کلاس ها بوده است:

استاد فلاح در ۲۶ حلقه DVD با عنوان «عربی جامع کنکور» کل مباحث عربی عمومی کنکور رو تدریس کرده از جمله ترجمه و تعریب، مبحث اسم، معرفه و نکره، جامد و مشتق، معتل و قواعد آن، مبحث فعل، انواع اعراب، مرفوعات، منصوبات، توابع و مجرورات و … به همراه تحلیل تست های کنکور و همچنین تست های حل شده شامل تست های ۵ سال اخیر کنکور + تست های تالیفی استاد میثم فلاح + تحلیل ویژه سوالات کنکور. برای تهیه این دی وی دی ها با تخفیف ویژه و گارانتی یک ساله میتونید با شماره تلفن ۲۸۴۲۴۰۳۲-۰۲۱  یا  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ تماس بگیرید و یا به صفحه خرید اینترنتی دی وی دی عربی استاد میثم فلاح مراجعه کنید.

ویدیوهای زیر نمونه هایی از تدریس عربی استاد میثم فلاح در برنامه های تلویزیونی هستند که البته هم کیفیت تصویر و زاویه دوربین و هم کیفیت تدریس استاد در دی وی دی های اصلی که بعد از خرید برای شما ارسال میشه خیلی بهتر و جامع تر از تدریس در برنامه های تلویزیونی است:

بسیاری از رتبه های برتر کنکور از دی وی دی های عربی استاد فلاح استفاده کردند و درصدهای بالای ۹۰ عربی کنکور کسب کردند. نمونه نتایج استفاده از دی وی دی های عربی استاد میثم فلاح رو در ویدیو کلیپ زیر میتونید ببینید. این دانشجوی پزشکی، عربی کنکور تجربی را ۱۰۰ درصد درست جواب داده:

استاد رضا مومن زاده: مدرس مجموعه فیلم آموزش عربی کنکور نظام جدید

استاد رضا مومن زاده مدرس عربی برنامه های تلویزیونی صدا و سیما و از اساتید مدرس مجموعه فیلم آموزشی عربی کنکور نظام جدید است. نمونه تدریس عربی استاد مومن زاده رو در ویدیو کلیپ های زیر می تونید ببینید. برای خرید بهترین مجموعه فیلم آموزش کنکور با تخفیف ویژه و گارانتی میتونید با شماره تلفن ۲۸۴۲۴۰۳۲-۰۲۱  یا  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ تماس بگیرید و یا به صفحه خرید اینترنتی فیلم های عربی مراجعه کنید.

نکته مهم: تمامی نمونه فیلم هایی که از تدریس عربی در این صفحه از سایت مشاوران ۱۰۰ قرار داده شده با کیفیت پایین به منظور کاهش حجم فیلم هستند تا راحت تر بتونید فیلم رو مشاهده و دانلود کنید. اما دی وی دی های اصلی که برای شما ارسال میشه با کیفیت تصویر بالاتر و Full HD هستند.

استاد محسن خسروآبادی: مولف کتاب و مدرس مجموعه فیلم آموزش عربی کنکور نظام جدید

استاد محسن خسروآبادی مولف کتب عربی فوق تخصصی انتشارات همگامان و مدرسه مجموعه فیلم آموزش عربی دهم است. نمونه تدریس عربی استاد خسروآبادی رو در ویدیو کلیپ زیر میتونید ببینید:

بهترین دی وی دی های عربی کنکور و فیلم آموزش عربی اساتید برتر عربی پ عربی دهم خسروآبادی واعظی حرف آخر اساتید برتر عربی کنکور نظام جدید

لیست همه محصولات (فیلم های آموزشی عربی نظام جدید و قدیم) در جدول زیر ذکر شده:

نام محصول حجم مدرس
عربی نظام قدیم فلاح ۳۱ ساعت
نظام قدیم
میثم فلاح
عربی دهم خسروآبادی ۱۰ ساعت
نظام جدید
خسروآبادی
عربی یازدهم مومن زاده ۸ ساعت
نظام جدید
مومن زاده
عربی پایه مومن زاده ۱۸ ساعت
نظام جدید
مومن زاده
عربی دوازدهم مومن زاده ۱۱ ساعت
نظام جدید
مومن زاده
جامع عربی مومن زاده ۲۹ ساعت
نظام جدید
مومن زاده


برای اطلاع از قیمت نهایی (با تخفیف) و توضیحات بیشتر نام محصول را پیامک کنید:

  شماره پیامک:  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵

علاوه بر تخفیف ویژه، دو امتیاز دیگر هم برای خریداران در نظر گرفتیم:

۱- مشاوره رایگان با رتبه های برتر کنکور: خریدهای بالاتر از ۸۰۰,۰۰۰ تومان در صورت تمایل به مدت دو هفته مشاوره درسی رایگان با یکی از رتبه های تک رقمی یا دو رقمی کنکور دریافت خواهند کرد. انتخاب مشاور از لیست مشاوران ما به اختیار خود شماست.

۲- پکیج ۱۴ ساعت راهنمای انتخاب رشته: خریدهای بالاتر از ۸۰۰,۰۰۰ تومان در صورت تمایل علاوه بر برنامه ریزی و مشاوره رایگان، مجموعه بی نظیر ۱۴ ساعت فایل صوتی راهنمای انتخاب رشته کنکور و معرفی کامل رشته های دانشگاهی را نیز به صورت رایگان دریافت خواهند کرد. برای آشنایی بیشتر با این مجموعه اینجا کلیک کنید.

اگر درباره فیلم های آموزشی عربی، تخفیف ها، محصول هدیه و مشاوره درسی رایگان با رتبه های برتر (ویژه خریداران) سوالی دارید از طریق شماره تلفن های ذکر شده در ادامه مطالب همین صفحه و همچنین از طریق پیامک و تلگرام پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

چرا بهترین دی وی دی های عربی کنکور و مجموعه فیلم آموزش عربی را مستقیما از مشاوران ۱۰۰ خریداری کنیم؟

خیلی از کتابفروشی ها و فروشندگان خرد محصولات آموزشی، فیلم آموزش عربی می فروشند اما مراقب باشید که جدای از بحث کیفیت تصویر فیلم ها و نحوه تدریس، بسیاری از این فروشندگان هیچ تضمین و گارانتی در قبال محصول فروخته شده نخواهند داشت و به قول معروف “جنس فروخته شده پس گرفته نمی شود” شعار همیشگی برخی فروشندگان واسطه است. بنابرین بهتر است فیلم های مذکور را فقط از نمایندگان ثبت شده و رسمی فروش تهیه کنید تا علاوه بر دارا بودن گارانتی، از تخفیف ویژه خرید نیز بهره مند شوید. برای خرید  مجموعه فیلم آموزشعربی کنکور با گارانتی و تخفیف ویژه می توانید با بخش فروش محصولات سایت مشاوران ۱۰۰ تماس بگیرید و یا به صفحه فروشگاه محصولات عربی کنکور مراجعه کنید. خرید به صورت حضوری و غیرحضوری در تهران امکان پذیر است و برای شهرستان ها نیز محصولات از طریق پست ارسال خواهند شد (هزینه پست بر عهده ماست).

برای دریافت کد تخفیف خرید اینترنتی، نام محصول را به شماره زیر پیامک کنید:

  شماره پیامک:  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵

استاد مومن زاده و خسروآبادی بدون شک از بهترین دبیران عربی کنکور در ایران هستند و استفاده از مجموعه فیلم آموزش عربی این اساتید خیلی میتونه به دانش آموزان نظام جدید و داوطلبان کنکور برای یادگیری قواعد، نکات ترجمه، درک متن و پاسخگویی سریع به تست های عربی کنکور کمک کنه. اما باید روش استفاده درست از فیلم ها و دی وی دی های آموزشی کنکور رو هم یاد بگیرید که در این مورد قبلا در سایت مشاوران ۱۰۰ توضیح دادیم. اگر نیاز به مشاوره در زمینه انتخاب بهترین دی وی دی های عربی کنکور دارید و یا قصد خرید مجموعه فیلم های آموزشی این اساتید رو دارید (با گارانتی و هدیه) از راه های ارتباطی زیر در خدمت شما هستیم و تخفیف ویژه ای برای خرید این محصولات آموزشی به شما خواهیم داد:

  تلفن همراه:  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵
  تلفن ثابت: ۲۸۴۲۴۰۳۲-۰۲۱
پیامک:  ۵۰۰۰۱۰۴۰۴۷۸۹۸۰۹
آیدی تلگرام:  moshaverane100@

ورود به فروشگاه فیلم کنکور

دانلود بهترین فیلم های کنکوری سی دی افبا دروس دبیرستان مشاوران 100 محصولات آفبا دی وی دی آموزشی کنکور


برای ثبت نام مشاوره تحصیلی کنکور کلیک کنید
 

ارتباط با رتبه های برتر:

روش اول: شما می توانید «نام و نام خانوادگی + پایه تحصیلی + مدت زمان مورد نظر خود را برای دریافت برنامه ریزی و مشاوره» مستقیما به شماره پیامک ۱۴ رقمی مخصوص هر مشاور که در جدول بالا در کنار تصویر چهره وی درج شده است ارسال نمایید. متن پیامک و شماره تلفن همراه شما بلافاصله توسط همان مشاور دریافت خواهد شد و ایشان با شماره موبایل خود به درخواست شما پاسخ خواهند داد. طی اولین تماس تلفنی مشاور با شما شرایط، روش کار و هزینه مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت به شما اعلام می گردد.

روش دوم: علاوه بر این، می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۲۸۴۲۴۰۲۴-۰۲۱ درخواست مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت خود را به مسئول ثبت نام اعلام کنید و در صورت تمایل نام مشاور مورد نظر خود را نیز ذکر کنید تا پس از هماهنگی، همان مشاور در اولین فرصت برای پاسخگویی به درخواستتان با شما تماس بگیرد.

روش سوم: علاوه بر دو روش فوق، جهت ارتباط با رتبه های برتر کنکور (اعضای گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰) می توانید درخواست برنامه ریزی و مشاوره بلند مدت خود را به آیدی تلگرام moshaverane100_Admin@ ارسال کنید و در صورت تمایل نام مشاور مد نظر خود را نیز ذکر کنید.