بهترین دی وی دی دین و زندگی کنکور و مجموعه فیلم اموزشی دین وزندگی اساتید برتر

دانلود برنامه اندروید مشاوران 100 کنکور

قبل از معرفی اساتید برتر و بهترین دی وی دی دین و زندگی کنکور، خیلی کوتاه درباره اهمیت این درس صحبت می کنیم. دین و زندگی از مهم ترین دروس عمومی کنکور محسوب میشه چون اولا ضریب ۳ داره و ثانیا اگر این درس رو پایین بزنید از رقبا خیلی عقب خواهید افتاد. کسب درصد بالا در دین و زندگی کنکور به نسبت سایر دروس چندان سخت نیست و هر سال معمولا داوطلبان کنکور در درس ادبیات فارسی و دین و زندگی بالاترین درصد پاسخگویی در بین همه دروس رو دارند. از طرفی اگر این درس رو پایین بزنید از میانگین درصد رتبه های خوب عقب خواهید افتاد چون ضریب ۳ داره و اکثر رتبه های خوب در این درس درصد بالایی کسب می کنند. تقریبا نصف سوالات دین و زندگی کنکور از آیات و روایات طرح میشه که توصیه می کنیم علاوه بر ترجمه و مفهوم و ارتباط آیات با متن درس، عین متن عربی آیه رو هم حفظ کنید. علاوه بر این، نکات کنکوری دین و زندگی و ارتباط آیات و درس های مختلف با هم در سوالات کنکور سالهای اخیر پر رنگ تر از گذشته شده و سال به سال تست های این درس به سمت مفهومی تر شدن پیش می روند. بنابرین استفاده از بهترین منبع دین و زندگی کنکور برای فهم عمیق آیات و متن دروس دین و زندگی کنکور کاملا ضروریه. ما فیلم اموزشی دین و زندگی کنکور رو به شما پیشنهاد می کنیم. در اینجا بهترین دی وی دی دین و زندگی کنکور نظام قدیم و همچنین مجموعه فیلم اموزشی دین وزندگی کنکور نظام جدید با تدریس اساتید برتر کشور رو همراه با نمونه تدریس این اساتید به شما معرفی می کنیم:

دکتر محمد کریمی: مولف کتاب و مدرس مجموعه فیلم اموزشی دین وزندگی کنکور

دکتر محمد کریمی دارای مدرک دکترای الهیات و ادیان و استاد همین رشته در دانشگاه و مولف کتاب زیپ دین و زندگی نشر مهر فائق است. استاد کریمی سالهاست که توانسته با زبانی روان و طرز بیانی حرفه ای مفاهیم پیچیده دین و زندگی و آیات و نکات کتاب درسی رو برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور در قالب تصویرسازی آموزش بده طوری که دانش آموز به راحتی مطلب رو متوجه بشه و در حافظه اش باقی بمونه.

خرید بهترین دی وی دی دین و زندگی کنکور استاد محمد کریمی دانلود رایگان فیلم آموزش دینی بهترین دی وی دی های آموشی کنکور لیست قیمت محصولات خرید دی وی دی های آفبا سگال سایت افبا مشاوران 100 DVD afba segal سی دی فیلم اموزش دینی دانلود تخفیف

دکتر محمد کریمی مدرس دین و زندگی مدارس و آموزشگاه های برتر کشور از جمله آموزشگاه پرستو، هدف، ماهان، راه اندیشه و دبیرستان های تیزهوشان و فرزانگان مهدوی، ابوریحان، خرد، ادیب فرزانه تهران و … و همچنین مدرس دین و زندگی برنامه های تلویزیونی مسیر موفقیت، کنکور ۱ و کارنامه ۲۰ در صدا و سیما بوده. نمونه تدریس پکیج بهترین فیلم اموزشی دین وزندگی کنکور با تدریس دکتر کریمی رو میتونید در ویدئو کلیپ زیر مشاهده کنید (البته کیفیت تصویر نمونه فیلم این صفحه از سایت به منظور کمتر شدن حجم دانلود و مشاهده آنلاین راحت تر برای شما کاهش داده شده). برای خرید این فیلم های آموزشی با تخفیف ویژه با شماره تلفن ۲۸۴۲۴۰۳۲-۰۲۱  و یا  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ تماس بگیرید و یا به صفحه خرید اینترنتی محصولات مراجعه کنید:

نکته مهم: نمونه فیلم اموزش دین و زندگی کنکور که در این صفحه از سایت مشاوران ۱۰۰ قرار داده شده با کیفیت پایین به منظور کاهش حجم فیلم بوده تا راحت تر بتونید فیلم رو مشاهده و دانلود کنید. اما مجموعه فیلم های اصلی که بعد از خرید از طریق پست برای شما ارسال میشه با کیفیت تصویر بالا و Full HD هستند.

استاد حمیدرضا اکرمی: مولف کتاب و مدرس مجموعه فیلم اموزشی دین وزندگی کنکور نظام جدید

استاد حمیدرضا اکرمی مولف کتاب دین و زندگی جامع کنکور انتشارات کلک معلم و مولف کتاب آموزش دین و زندگی پیش و پایه انتشارات کالج برتر است. ایشان دارای سابقه تدریس دین و زندگی در مدارس برتر از جمله دبیرستان خرد، روشنگران، علامه طباطبایی، فرهنگ ۱۰، فرهنگ ۱۳، فائزون، صیانت، هنرستان های سوره، روشنگر و مدرس دین و زندگی آموزشگاه های هدف، پرستو، خوارزمی، علوی، نهال دانش و توفیقیان است. نمونه فیلم دین و زندگی استاد اکرمی رو در ویدیو کلیپ زیر میتونید ببینید:


بهترین-دی-وی-دی-دین-و-زندگی-کنکور-و-مجموعه-فیلم-اموزشی-دین-وزندگی-حمیدرضا-اکرمی-سگال-ونوس-حرف-اخر مشاوران 100

لیست همه محصولات دین و زندگی (فیلم های آموزشی نظام جدید و قدیم) در جدول زیر ذکر شده:

نام محصول حجم مدرس
دینی یازدهم اکرمی ۱۲ ساعت
نظام جدید
اکرمی
دینی پایه اکرمی ۱۸ ساعت
نظام جدید
اکرمی
دینی دوازدهم کریمی ۸ ساعت
نظام جدید
کریمی
جامع دینی ۲ استاد ۲۶ ساعت
نظام جدید
اکرمی
کریمی

برای اطلاع از قیمت نهایی (با تخفیف) و توضیحات بیشتر نام محصول را پیامک کنید:

  شماره پیامک:  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵

علاوه بر تخفیف ویژه، دو امتیاز دیگر هم برای خریداران در نظر گرفتیم:

۱- مشاوره رایگان با رتبه های برتر کنکور: خریدهای بالاتر از ۸۰۰,۰۰۰ تومان در صورت تمایل به مدت دو هفته مشاوره درسی رایگان با یکی از رتبه های تک رقمی یا دو رقمی کنکور دریافت خواهند کرد. انتخاب مشاور از لیست مشاوران ما به اختیار خود شماست.

۲- پکیج ۱۴ ساعت راهنمای انتخاب رشته: خریدهای بالاتر از ۸۰۰,۰۰۰ تومان در صورت تمایل علاوه بر برنامه ریزی و مشاوره رایگان، مجموعه بی نظیر ۱۴ ساعت فایل صوتی راهنمای انتخاب رشته کنکور و معرفی کامل رشته های دانشگاهی را نیز به صورت رایگان دریافت خواهند کرد. برای آشنایی بیشتر با این مجموعه اینجا کلیک کنید.

اگر درباره فیلم های آموزشی دین و زندگی، تخفیف ها، محصول هدیه و مشاوره درسی رایگان با رتبه های برتر (ویژه خریداران) سوالی دارید از طریق شماره تلفن های ذکر شده در ادامه مطالب همین صفحه و همچنین از طریق پیامک و تلگرام پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

چرا بهترین دی وی دی دین و زندگی کنکور و فیلم های دینی دبیرستان را مستقیما از مشاوران ۱۰۰ بخریم؟

خیلی از کتابفروشی ها و فروشندگان خرد محصولات آموزشی، فیلم و دی وی دی دینی کنکور می فروشند اما دقت کنید که جدای از بحث کیفیت تصویر فیلم ها و نحوه تدریس، بسیاری از این فروشندگان هیچ تضمین و گارانتی در قبال محصول فروخته شده نخواهند داشت و به قول معروف “جنس فروخته شده پس گرفته نمی شود” شعار همیشگی برخی فروشندگان واسطه است. بنابرین بهتر است مجموعه فیلم اموزشی دین وزندگی کنکور را فقط از نمایندگان ثبت شده و رسمی فروش تهیه کنید تا علاوه بر دارا بودن گارانتی، از تخفیف ویژه خرید نیز برخوردار شوید. برای خرید پکیج بهترین فیلم های آموزشی دین و زندگی دبیرستان و کنکور با گارانتی و تخفیف ویژه می توانید با بخش فروش محصولات سایت مشاوران ۱۰۰ تماس بگیرید و یا به صفحه فروشگاه محصولات کنکور مراجعه کنید. محصولات از طریق پست ارسال خواهند شد (هزینه پست بر عهده ماست).

برای دریافت کد تخفیف خرید اینترنتی، نام محصول را به شماره زیر پیامک کنید:

  شماره پیامک:  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵

دکتر محمد کریمی و حمیدرضا اکرمی از بهترین اساتید و مولفان کتاب های دین و زندگی کنکور هستند و با استفاده صحیح از این فیلم های آموزشی میتونید با رمزنگاری، تصویرسازی و تکنیک هایی که اساتید با زبان جذاب و روان به شما یاد میدن به راحتی تست های دین و زندگی کنکور رو با سرعت بالا جواب بدید و روش مطالعه دین و زندگی برای کنکور رو هم یاد بگیرید. البته باید از سی دی های آموزشی کنکور درست استفاده کنید که در این مورد قبلا در سایت مشاوران ۱۰۰ توضیح دادیم. اگر نیاز به مشاوره بیشتر در زمینه انتخاب بهترین دی وی دی دین و زندگی کنکور دارید و یا قصد خرید مجموعه فیلم اموزشی دین وزندگی این اساتید رو دارید از راه های ارتباطی زیر در خدمت شما هستیم و تخفیف ویژه ای برای خرید این محصولات آموزشی به شما خواهیم داد:

  تلفن همراه:  ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵
  تلفن ثابت: ۲۸۴۲۴۰۳۲-۰۲۱
پیامک:  ۱۰۰۰۲۱۲۸۴۲۴۰۳۲
آیدی تلگرام:  moshaverane100@

ورود به فروشگاه فیلم کنکور

دانلود بهترین فیلم های کنکوری سی دی افبا دروس دبیرستان مشاوران 100 محصولات آفبا دی وی دی آموزشی کنکور


برای ثبت نام مشاوره تحصیلی کنکور کلیک کنید
 

ارتباط با رتبه های برتر:

روش اول: شما می توانید «نام و نام خانوادگی + پایه تحصیلی + مدت زمان مورد نظر خود را برای دریافت برنامه ریزی و مشاوره» مستقیما به شماره پیامک ۱۴ رقمی مخصوص هر مشاور که در جدول بالا در کنار تصویر چهره وی درج شده است ارسال نمایید. متن پیامک و شماره تلفن همراه شما بلافاصله توسط همان مشاور دریافت خواهد شد و ایشان با شماره موبایل خود به درخواست شما پاسخ خواهند داد. طی اولین تماس تلفنی مشاور با شما شرایط، روش کار و هزینه مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت به شما اعلام می گردد.

روش دوم: علاوه بر این، می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۲۸۴۲۴۰۲۴-۰۲۱ درخواست مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت خود را به مسئول ثبت نام اعلام کنید و در صورت تمایل نام مشاور مورد نظر خود را نیز ذکر کنید تا پس از هماهنگی، همان مشاور در اولین فرصت برای پاسخگویی به درخواستتان با شما تماس بگیرد.

روش سوم: علاوه بر دو روش فوق، جهت ارتباط با رتبه های برتر کنکور (اعضای گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰) می توانید درخواست برنامه ریزی و مشاوره بلند مدت خود را به آیدی تلگرام moshaverane100_Admin@ ارسال کنید و در صورت تمایل نام مشاور مد نظر خود را نیز ذکر کنید.