اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان فارس

اعلام-نتایج-آزمون-مدارس-تیزهوشان-فارس

در صورتی که در حین و یا پس از مطالعه مطلب زیر در خصوص

“اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان فارس”

نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتری در این زمینه یا موضوعات دیگر دارید، میتوانید با مرکز الومشاوره تماس بگیرید. تا سوالات و ابهامات شما به طور کامل برطرف شوند

۹۰۹۹۰۷۲۹۵۸

تماس فقط از تلفن ثابت بدون کد و صفر

مشاورین ما همه روزه (حتی ایام تعطیل) از ساعت ۹ صبح الی ۱۲ شب آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما میباشند

ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ زمستان سال ۹۸ انجام شد که به دلیل تقاضای بسیار زیادی که برای تمدید زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان وجود داشت، در بازه زمانی ۱۳ الی ۱۷ اردیبهشت ماه نیز فرصت مجددی در اختیار داوطلبان جا مانده از ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ قرار داده شد. طبق دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ قرار بود آزمون تیزهوشان اردیبهشت ماه برگزار شود که به دلیل شیوع ویروس کرونا، زمان برگزاری زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ به تعویق افتاد. حال داوطلبان استان فارس و سایر استان ها طی تماس با مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی الو مشاوره، پیگیر زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ هستند. از این رو قصد داریم در این مطلب به طور اختصاصی به زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان فارس ۹۹ – ۱۴۰۰ بپردازیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم این مطلب را با دقت و تا انتها مطالعه کنید و یا با مرکز الو مشاوره تماس بگیرید.

“به دلیل ادغام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی، نتایج آزمون ورودی هر دو مدرسه در قالب یک کارنامه و سایت منتشر خواهد شد.”

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان فارس ۹۹ – ۱۴۰۰

در این قسمت قصد داریم به نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم و دهم فارس بپردازیم.

نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

داوطلبان عزیز استان فارس برای مشاهده نتایج باید در زمان مشخص که تاریخ آن در ادامه ذکر خواهد شد به سایت hoosh.medu.ir (سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشان (دوره اول)) مراجعه نمایید. پس از ورود به سایت همانطور که در تصویر زیر نشان داده است، کد ملی و رمز ورود همگام دانش آموز را وارد و بر روی گزینه “ورود” کلیک کنید.

آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

در مرحله بعدی، نقش (نام و نام خانودگی) و عنوان سازمانی (نام مدرسه) دانش آموز را وارد و بر روی گزینه “تایید” کلیک نمایید.

آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1

پس از طی مراحل بالا وارد صفحه اختصاصی دانش آموز خواهید شد که “کارنامه” وی قابل مشاهده خواهد شد. همانطور که در ابتدای مطلب اشاره شد، اگر در هر یک از مراحل مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ با مشکلی مواجه شده و یا به هر دلیلی به اینترنت دسترسی ندارید، از طریق تماس با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی الومشاوره، می توانید از نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ مطلع شوید.

نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم

چنانچه شما نیز جز داوطلبانی هستید که در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان پایه دهم استان فارس شرکت کرده اید، لازم است به اطلاعتان برسانیم که جهت مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ می بایست در زمان مقرر که متعاقبا اعلام خواهد شد، به سایت azmoon.medu.ir مراجعه نمایید. پس از ورود به سایت بر روی تصویری که عنوان “سمپاد دهم“ زیر آن درج شده است کلیک کنید.

سپس در صفحه جدید، همچون تصویر زیر در محل های مشخص شده، کد ملی و رمز ورود همگام دانش آموز را در محل مشخص شده وارد و بر روی گزینه “تایید” کلیک نمایید.

سپس، نقش (نام و نام خانوادگی) و عنوان سازمان (نام مدرسه دانش آموز) را انتخاب و دوباره بر روی گزینه “تایید” کلیک کنید.

پس از طی مراحل فوق، وارد صفحه جدیدی خواهید شد که همچون تصویر زیر وضعیت قبولی و محل پذیرش (در صورت قبولی) دانش آموز در آن درج شده است.

چنانچه بنا به هر دلیلی موفق به مشاهده نتایج نشدید، با مرکز الومشاوره تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان مرکز، نتایج آزمون را به اطلاع برسانند و یا راهنمایی های بیشتری را جهت مشاهده نتایج انجام دهند.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان فارس ۹۹ – ۱۴۰۰

در رابطه با زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ در ابتدا لازم به توضیح است که چون زمان برگزاری آزمون تیزهوشان سال ۹۹ به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور نسبت به تاریخ اعلام شده در دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ تغییر یافت، بنابراین زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نیز طبق تاریخ مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ نخواهد بود. از آن جا که نتایج آزمون تیزهوشان معمولا ۴ الی ۸ هفته پس از برگزاری آزمون تیزهوشان منتشر می شود، پیش بینی می شود نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ و نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ استان فارس در صورت برگزاری آزمون تیزهوشان در اواخر خرداد و یا تیر ماه، اواخر مرداد ماه منتشر گردد. البته در حال حاضر تاریخ دقیق انتشار نتایج آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ مشخص نشده است. به محض مشخص شدن تاریخ دقیق، اطلاع رسانی های لازم از طریق سایت الو مشاوره و همچنین کانال تلگرام الو مشاوره انجام خواهد شد. لینک عضویت در کانال تلگرام الو مشاوره در انتهای همین مطلب قرار دارد.

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان

هر ساله پس از انتشار نتایج آزمون تیزهوشان، داوطلبان طی تماس با مرکز الو مشاوره سوالاتی را در رابطه با امکان و یا عدم امکان اعتراض نسبت به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی مطرح می کنند. در پاسخ به این سوال داوطلبان لازم به ذکر است که بله امکان اعتراض نسبت به نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم وجود دارد. هر ساله بلافاصله پس از انتشار نتایج و یا نهایتا چند روز پس از آن لینک ثبت درخواست تجدید نظر نسبت به نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم بر روی سایت hoosh.medu.ir و لینک ثبت درخواست تجدید نظر نسبت به نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم بر روی سایت azmoon.medu.ir فعال می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان کلیک کنید.

مطالب پیشنهادی جهت مطالعه داوطلبان آزمون تیزهوشان :

در صورتی که در حین و یا پس از مطالعه مطلب زیر در خصوص

“اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان فارس”

نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتری در این زمینه یا موضوعات دیگر دارید، میتوانید با مرکز الومشاوره تماس بگیرید. تا سوالات و ابهامات شما به طور کامل برطرف شوند

۹۰۹۹۰۷۲۹۵۸

تماس فقط از تلفن ثابت بدون کد و صفر

مشاورین ما همه روزه (حتی ایام تعطیل) از ساعت ۹ صبح الی ۱۲ شب آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما میباشند

شما می توانید در قسمت دیدگاه سوالات خود را با مشاوران ما درمیان بگذارید …